המשחק Cyberpunk 2077 היה אחד המשחקים המצופים ביותר בשנים האחרונות וחברת CD Projekt RED היא אחת החברות האהובות בתחום. אך ההשקה של המשחק היתה מאוד רעועה עם באגים ענקיים שנתגלו והקשו על המשחק, בעיקר בדור הישן של הקונסולות PlayStation 4 ו-Xbox One.

נשיא חברת CD Projekt RED העלה היום סרטון התנצלות ותוכניות להמשך למשחק Cyberpunk 2077. בסרטון, אמר Marcin Iwinski כי הוא מתנצל על כך שהמשחק לא עמד בציפיות השחקנים ומבקש לקחת את מלוא האחריות עליו ועל צוות ההנהלה: "אל תאשימו את הצוותים שלנו במה שקרה. הם כולם מוכשרים ועובדים חרוצים. אני וההנהלה קיבלנו את ההחלטה הסופית וההחלטה לצאת כשהמשחק ככה היתה לגמרי שלנו. האמינו לי שלא רצינו שכך זה יראה, אנו מבטיחים לכם שנעשה את המיטב כדי לזכות בחזרה באמון שלכם."

כמי שלא היה שותף להייפ על המשחק, ובגדול דיי ציני לגבי חברת CD Projekt RED אני חייב לומר שאפו. שאפו ל-Marcin Iwinski על לקיחת האחריות על ידי ההנהלה של CD Projekt RED ושאפו על הנכונות לבוא ולומר טעיתי.

בהמשך, מסביר Marcin Iwinski את הכשלים העיקריים של Cyberpunk 2077. מדוע המשחק יצא באיחור לקונסולות ומדוע שחקני PlayStation 4 ו-Xbox One לא קיבלו את המוצר שציפו לו, ומדוע היו צריכים לעשות לוליינות טכנולוגית כדי להצליח לשווק ל-PlayStation 4 ו-Xbox One מלכתחילה. אני לא אלאה אתכם בהסברים הטכניים, מי שזה מעניין אותו מוזמן להקשיב. בכל הזמן הזה ממשיך Marcin Iwinski להסביר ששום דבר מההסברים לא מצדיק את התוצאה ושוב לוקח אחריות מלאה.

Image

לאחר מכן, ממשיך Marcin Iwinski בהסבר לגבי עתידו של Cyberpunk 2077. כרגע מדובר על עדכון שיקרה בעוד עשרה ימים ממועד הוידאו ויהיה גדול ביותר, וכמה שבועות אחריו נקבל עדכון גדול נוסף. ההרחבות החינמיות שהיו מיועדות לצאת בתחילת השנה נדחות למהלך השנה כאשר החברה תעבוד על תיקונים במקום. החברה שומרת על לוח הזמנים לעדכון של הקונסולות לדור החדש והוא יתקיים כצפוי במחצית השניה של השנה.

נשיא CD Projekt RED חותם את הוידאו בכך שהם לוקחים ברצינות את הנושא ועובדים קשה כדי להסדיר את הנושא. האם זה יספיק? הזמן יגיד.