האם אתם רוצים לראות את הדמו משחקיות שהוצג לUncharted: The Lost Legacy- שהוצג בE3 2017-? מעולה, מאחר ויש לנו אותו ממש כאן למעלה. פשוט צפו בסרטון ותהנו.

סרטון המשחקיות לא הוצג על הבמה בE3-, אלא בכנס עצמו.

בכדי לתת לכם קצת יותר מידע: בסרטוןתראו את קלואי ונדין (Chloe and Nadine) אשר מחפשות את החט הזהוב של גאנש. עתק זה הוא על פי האגדה החט השבור של האלה אשר נפל לכדור הארץ.

החוקרות שלנו מצאו רמזים אשר הובילו אותן אל ההריסות האבודות של אימפריית הויסלה(Hoysala) .כמו שאתם יכולים לראות, מישהו השיג אותן אל המקום והוא שורץ באנשים עם רובים.

המישהו הזה, דרך אגב, הוא עסב (Asav) – המנהיג של קבוצת מורדים הודים והאויב הראשי של המשחק. אנו לא יודעים מדוע הוא מחפש את החט, אך סוני אומרים כי "הוא יעשה הכל בכדי להשיג את החט ראשון".

בעוד אתם צופים בסרטון המשחקיות, אתם יכולים לראות מדוע Uncharted: The Lost Legacy נחשב לתוסף לUncharted 4- ולא כותר נפרד. יש הרבה דברים דומים במכניקות של המשחק כמו וו הטיפוס, ההחלקות והAI- של הדמות הנילוות. למרות זאת, אני חושב שהמשחק קצת יותר טוב מקודמו.

יש הרבה יריות, פיצוצים וקטעים סינימטים טובים, אך The Lost Legacy לא יהיה Uncharted בלעדיהם.

אני מאוד נהניתי מסרטון המשחקיות של Uncharted: The Lost Legacy והוא גורם לי לחזור לשחק את Uncharted 4 שוב, לפני שההרחבה תצא ב-22 לאוגוסט.

האמת שיש מצב טוב שאעשה זאת