Heroes of the Storm: Nexomania 2 – אירוע קיץ קריר מטורף במיוחד עם ד"ר מיי

משחק ה-MOBA של חברת בליזארד – Heroes of the Storm, התעדכן במספר עדכונים, שהחל מיום ג' ה23/06 זמינים בשרתי המשחק. עדכונים אלה כוללים גיבורה חדשה במשחק, ד"ר מיי לינג-זו(Dr. Mei-Ling Zhou), ואירוע ה-Nexomania 2 יחד עם אנומליות חדשות.

למי שפחות מכיר, בעוד שעד לפני שנה וחצי בערך המשחק Heroes of the Storm זכה לרצף עדכונים בקצב של גיבור חדש אחת לחודש ואירועים רבים, בסוף 2018 בליזארד חתכה את המימון על המשחק, סגרה את הסצנה התחרותית במימונה – גביע ה-HGC, ופחות או יותר שמה את המשחק על Life Support.

הדבר הקטין עוד יותר את מספר השחקנים הפעילים עוד יותר, אבל המשחק עדיין זוכה לאהדה בקרב הקהילה, ודווקא הורדת קצב העדכונים מסייעת ל-META להתייצב, ואפילו נפתחו כמה ליגות במימון הקהילה שמשודרות ע"י KhaldorTV.

צפו באייטם הפותח על Mei במהדורת השבוע שלנו!

Nexmomania 2 – שימו את הסקין עם הפייטים

האירוע Nexomania II, הוא אירוע הקיץ של המשחק וילווה אותנו למשך כ-4 חודשים. הוא כולל בתוכו קווסטים חדשים, סקינים, קריין חדש, Mounts ועוד. האירוע בעצם "מחפש" את המשחק כולו כאל אירוע היאבקות שלם. בעוד שבפעם הקודמת, סגנון ההיאבקות היה מקיסקני, הפעם הנטייה היא קצת יותר לכיוון אירוע היאבקות בנופך אמריקאי.

גיבור שיקבל סקין חדש ומשעשע במיוחד הוא מאל'גאניס ה-Dreadlord מ-Warcraft 3, שיקבל סקין בשם Mal’gaucho Mal'Ganis שיכלול וריאציות מגניבות במיוחד. מהצד השני של המתרס, Imperius, זוכה לסט סקינים משעשעים במיוחד, יחד עם LiLi הפנדה ההרפתקנית, סוניה וכמובן מאונטים ברוח האירוע החל מצ'יוואוות, פיניאטות ועוד.

בנוסף, האירוע Nexomania 2 כולל מעין קווסט ראשי, בו תצטרכו לבחור צד בין מאל'גניס ל-ללילי, ובהתאם להשלמת שלבי הקווסט הראשי, תזכו בצ'ופרים שונים כמו גרפיטי למשחק, כרוז, וכמובן קופסאות Loot לתוכן נוסף במשחק.

Nexomania 2

מעבר לכך, הסקינים מהאירוע של השנה שעברה חוזרים, הפעם בוריאציות שונות של צבעים, ואם לא הספקתם לרכוש אותם באמצעות Shards באירוע הקודם, אולי הפעם תצליחו לעשות זאת.

אנומליות חדשות בנקסוס

לכבוד הגעתה של Mei למשחק, ואירוע ה-Nexomania 2 אנומליות חדשות ייכנסו. מדובר בשינויים שהמפתחים מכניסים למפות המשחק בניסיון לרענן אותו קצת, ולבחון פיצ'רים חדשים לפני הכנסתם באופן קבוע.

2 אנומליות קודמות היו מוצלחות במיוחד. הראשונה הייתה שינוי לצורת ה-XP Soak, והשנייה שינוי למערכת תעדוף המטרות של הגיבורים ע"י מבני-האויב. 2 האנומליות האלו היו מוצלחות, ולאחר שינויים קלים הן הושארו במשחק.

הפעם האנומליות הן אפקטים סביבתיים שיתרחשו בצורה מחזורית של 4 דקות, כאשר לאורך 2 דקות האפקט פועל, ולאורך 2 דקות הוא כבוי.

האפקטים הם סופת גשמים שמעלה את מהירות תנועת הגיבורים ב-15%, ומעניקה מגן ברקים לגיבורים. שלג קל שמעניק לגיבורים שנמצאים מחוץ לקרב מגן קטן של עד 224 נקודות פגיעה. האפקט האחרון הוא ערפילים, שמאפשרים לכל גיבור שעומד בשיחים לכמה שניות להפוך לבלתי נראה ל-40 שניות.

האפקטים פעילים במפות השונות בצורה קבועה, והם צפויים להשפיע על האסטרטגיות השונות ששחקנים ינקטו במהלך המשחקים כדי לנצח.

Mei – השטן הקטן

כחלק מהמאורע, אל המשחק מצטרפת השטן בכבודה ובעצמה – Mei. מיי מגיעה אל Heroes of the Storm היישר מהמשחק Overwatch. כמו במשחק המקור, גם כאן היא נכנסת לתפקיד הטנק – המון נקודות חיים שמאפשרות לה לספוג נזק עבור הקבוצה שלה, Trait שמאפשר לה ריפוי עצמי (Sustain), ויכולות ל-Crowd Control שמאפשרות לה לשתק את הקבוצה היריבה.

היכולת הראשונה שלה, Snow Blind (כפתור ה-Q), גורמת לנזק, מאטה ומעוורת (גורמת לפיספוסים של AA, התקפה אוטומאטית).

בתחום ה-Wave Clear, היכולת לנקות גל של חיילים פשוטים(Minions), לא רעה בכלל באמצעות ה-Blizzard, היכולת השנייה שלה (כפתור ה-W) מאטה וגורמת נזק סביבתי (AOE). בסוף האנימציה, גיבורים שעדיין ימצאו בתחום ההשפעה של הבליזארד, יקבלו נזק נוסף ואף Stun.

צפו בסירטון שמסביר את היכולות של Mei במשחק!

היכולת השלישית מקנה ל-Mei ניידות גבוהה. היא נקראת Icing (כפתור ה-E). בסוף התנועה, היא גורמת לגל הדף מסביבה שמאפשר לדחוף את היריבים ובכך לקרב או להרחיק אותם מהקבוצה שלה.

הטרייט שלה, Cryo-Freeze (כפתור ה-D), מכניס את מיי לגוש קרח, והיא מתרפאה למשך השניות שהיא נמצאת בו, וגם חסינה ל-CC, ונותנת לה מגן שיכול לספוג נזק ראשוני.

בתחום היכולות הגיבוריות שלה, או אולט בשפה הנפוצה, הראשונה היא Avalanche. מיי משגרת כדור שלג ענקית בקו ישר, שאוסף בדרכו את שחקני הקבוצה היריבה ומשחרר אותם במרחק ממנה, וגורם להם להיות ב-Stun. היכולת מאפשרת לה למקם מחדש יריבים בהתאם לסיטואציה, ואפילו ע"י כך לכבות אותם כאשר הם משתמשים באפקט כלשהו.

MEI NEXOMANIA 2
פירוט היכולות של Mei!

היכולת השניה, Ice Wall, דומה לזו של האולט שלה מ-Overwatch. מיי מרימה קיר קרח ענקי, שחוסם את שחקני הקבוצה היריבה מלנוע. אם Mei מצליחה לתזמן נכון את האולט, היא תלכוד גיבורים של הקבוצה היריבה למספר שניות ותכניס אותם למצב Stopped, בו הם לא יכולים לזוז או לגרום לנזק לשחקני הקבוצה היריבה, אבל מנגד גם לא לספוג. כאשר הקיר מתפוצץ בסופו של דבר, היריבים שנלכדו בו יחוו האטה במהירות התנועה שלהם.

כל היכולות שלה, בשילוב בחירת טאלנטים לאורך התקדמות המשחק הופכים אותה לטנק מאוד מעניין, עם יכולות של ברוזר שמסוגל לצלול ל-Back Line של הקבוצה היריבה ולהפריע להם מלגרום נזק לשחקני הקבוצה שלה.

תוכלו לעבור על כל הפרטים, ועל השינויים לדמויות השונות, באתר הרשמי של בליזארד.