כבר הרבה זמן אנחנו שומעים על המשחק Dragon Ball Z:Kakarot, עוד מימיו כמשחק אפוף שמועות וללא שם. עוד פחות מחודש המשחק יוצא, וחברת BANDAI NAMCO הוציאו טריילר שפשוט מעלה את מצב הרוח ואת ההייפ לקראת המשחק:

במהלך הטריילר מתנגנן שיר הפתיחה הנוסטלגי של Dragon Ball Z, הלא הוא צ'אלה-הד-צ'אלה (Chala head chala), ומציג סצנות מוכרות מתוך הפתיח, אך באנימציה של המשחק. התוצאה מרשימה ביותר וזה נראה פשוט נפלא, כמו שהייתם רוצים לראות כותר דרגון בול בעולם חצי-פתוח.

בנוסף לדברים המוכרים, מוצגות אנימציות של המיקומים, הדמויות וסצנות קרב מתוך המשחק, והן משולבות היטב יחד עם המוסיקה המקפיצה הזו שתמיד תצטרפו לפזמון שלה. כפי שכבר פורסם, המשחק יכיל את קו הזמן של הסדרה כולה, החל מהקרב נגד רדיץ ועד לרגע בו קיד בו (Kid Buu) מקבל את כדור האנרגיה של גוקו לפנים.

למי ששכח, מדובר במשחק בסגנון RPG שסובב את חייו של גוקו במהלך סדרת Dragon Ball Z. במשחק תוכלו להנות ממשימות ראשיות שיקדמו את העלילה המוכרת לנו לצד משימות משניות, לפתח את יכולות הדמויות ולהלחם באויבים חזקים יותר ופחות.

כפי שכבר פרסמנו בעבר, גוקו לא יהיה הדמות היחידה אותה תוכלו לשחק, אך הוא ללא ספק מהמרכזיים ביותר במשחק וככל הנראה שלו יהיה זמן המסך הגדול ביותר. לצד גוקו תוכלו לשחק גם את דמותם של פיקולו, גוהאן ו-וג'יטה, ותיעזרו בדמויות התומכות הבאות – קרילין, יאמצ'ה, טיאן ושיאצו.

לכל דמות שתשחקו יש יתרונות משלה. גוהאן, למשל, מומחה בקרב צמוד, ויכול לשלב קרב פנים אל פנים יחד עם יכולות למרחקים קצרים כדי להכניע אויבים בעוד פיקולו מסוגל להתמודד עם כמות רבה של אויבים בשל הפיצוצים רחוקי הטווח שלו.

תוכלו גם לאסוף את שבעת כדורי הדרגון בול ולהקים לתחיה את האויבים שלכם. כן, שמעתם נכון, להחיות אויבים שהצלחתם לנצח כבר ועל ידי החייאתם תוכלו לפתוח דיאלוגים נוספים ומפתיעים וכן לזכות בנקודות ניסיון ולפתוח יכולות חדשות בהבסתם.

המשחק ייצא ב-17 לינואר 2020, ויהיה משחק הדרגון בול הראשון של השנה והעשור החדש. Dragon Ball Z: Kakarot יהיה זמין למחשב, PlayStation 4 ו- Xbox One.