במהלך הלילה, כחלק מטקס The Game Awards, הוצג טריילר קצרצר לקראת משחק ההמשך לאחד מהמשחקים הטובים ביותר של חברת Telltale Games, הלא הוא The Wolf Among Us 2.

משחק ההמשך הוצג לראשונה לפני יותר משנתיים, עם תאריך יציאה מיועד של החצי השני של 2018. מאז, הסטודיו Telltale Games הספיק לפשוט רגל, ולקום לתחייה בתצורה מחודשת, לאחר שנרכש על ידי החברה LCG Entertainment.

המשחק המקורי, The Wolf Among Us, מספר לנו סיפור חדש בעולם של סדרת הקומיקס Fables. בעולם זה, הדמויות מהאגדות ברחו מעולמות האגדות שלהם לעולם שלנו בעקבות פלישה של אויב מיסתורי בשם The Adversary. כעת הם צריכים להסתיר את הקיום שלהם, גם מבני האדם הרגילים, וגם מפני האויב המיסתורי.

בעולם זה, אגדות שאינן בעלי מראה אנושי נשלחות לחווה ב-Upstate New York, ואחד מהיוצאים מן הכלל הוא ביגבי וולף (Bigby Wolf), הזאב הרע מהאגדות שקיבל שיקוי חזק שמאפשר לו לשמור על צורה אנושית, ואחריו עוקבת הסדרה.

במשחק המקורי אנחנו משחקים את ביגבי בעודו חוקר רצח של נערה מיסתורית, שמוביל אותו לגלות אמת מפחידה על העולם התחתון של עיירת האגדות (Fable Town). כמו משחקים רבים של Telltale Games, המשחק לווה במקטעי חקר וחיפוש רמזים, דיאלוגים מהירים מרובי בחירות, וקטעי אקשן מבוססי Quick Time Events.

בטריילר הקצר למשחק ההמשך, The Wolf Among Us 2, אנחנו שומעים את שלגיה מדברת על איך שבעבר ביגבי נהג להיות מפלצת, והוא הצליח להרגיע מעצמו את האינסטינקטים הללו. כעת, היא צריכה שהוא יחזור להיות מפלצת, ושואלת אם אפשר לסמוך עליו פעם נוספת. ביגבי בתגובה עונה "תמיד". המשחק הקודם השאיר קצוות פתוחים לאחר הסוף שלו, ולכן יכול מאוד להיות שנקבל תשובות לשאלות שעוד נשארו.

אם במקרה עוד לא שיחקתם ביצירת המופת שהיא המשחק הראשון, תוכלו לקבל אותה בחינם בחנות של Epic Games. עוד לא ידוע מתי משחק ההמשך יצא, אבל הוא יצא לכל הקונסולות, ובמחשב הוא יושק אקסקלוסיבית בחנות של Epic Games.

לצד התחייה של The Wolf Among Us 2, גם משחקי Batman של החברה מקבלים סימן חיים חדש, הפעם בצורת DLC חדש למשחקים במארז חדש הנקרא The Telltale Batman Shadows Edition, אשר היתה לכאורה אמורה לצאת לכל הפלטפורמות ב-5 לחודש, תחת הפצה של Athlon Games בשיתוף עם Telltale Games. מאז הפרסום, ההודעה על ההרחבה החדשה נגנזה, כך שיתכן והיא פורסמה טרם מן המצופה.

כך או כך, אנחנו שמחים לראות את Telltale Games מתעוררת לחיים, ומצפים בקוצר רוח להשקות העתידיות של הסטודיו.