בין ההכרזות המעניינות ביותר במהלך הטקס של The Game Awards במהלך סוף השבוע, זו ההכרזה על כותר חדש בסדרת משחק התפקידים Bravely Default עבור קונסולת Nintendo Switch. המשחק מפותח על ידי הצוות שפיתח את שאר המשחקים בסדרת Bravely Default וכן את Octopath Traveler שיצא לפני שנה ל-Nintendo Switch והשנה גם למחשב. עם ההכרזה יצא גם טריילר קצר הנותן לנו הצצה (קלה מאוד) למה הולך להיות במשחק:

המשחק Bravely Default II הוא עקרונית הכותר השלישי בסדרת משחקי התפקידים (הכותר השני, Bravely Second, היה המשך ישיר של המשחק הראשון). לחדשים בתחום, סדרת Bravely Default היא מעין חזרה לנוסח משחקי תפקידים פשוטים יותר מאלה שאנו רואים היום, עם גרפיקה נוסטלגית לתקופת ה- PlayStation ומשחקיות עם מעט התחכמויות. הרעיון המעניין ביותר בסדרה הוא מנגנון ה- Bravery: במהלך הקרב יש לדמויות מד של נקודות אומץ, הניתן להגדלה על ידי ויתור על התור הנוכחי (אחרי הכל, זה באמת אומץ).

הנקודות שנצברות יכולות לעזור בשילובי מהלכים בתור יחיד שיכולים להשפיע מאוד על מהלך הקרב, כמו רצף של מתקפות מאוד חזקות או ריפוי מאסיבי של כמה דמויות. אם המנגנון הזה מרגיש לכם מוכר מאיפשהו, זה מנגנון דומה למנגנון ה-Boosting במשחק Octopath Traveler.

בנוסף למנגנון ה-Bravery, המשחק מתאפיין באיסוף ושימוש נכון בקריסטלים שמקבלים לאחר קרבות בוסים מסוימים. הקריסטלים מתחברים לדמויות ומאפשרות להן קבלת קבלת תפקידים חדשים עם יכולות ייחודיות שמשיגים לאחר קבלת מספיק ניסיון בקרב. היות ומספר היכולות מוגבל, בחירת קריסטלים נכונה לכל דמות היא קריטית לקרב וחלק מהשילובים בין קריסטלים למהלכים יכולים להיות מאוד עוצמתיים.

למרבה הצער הטריילר לא נותן לנו מידע רב בנוגע למה שנוכל לצפות לו במשחק, ובוחר לפתוח במשפט קיטשי למדי שלאחריו מוצגים חלק מהאזורים שיופיעו במשחק. סוף הטריילר מראה לנו את צוות הדמויות שנלווה במהלך המשחק ומקנח בהכרזה על יציאת המשחק ב-2020. אנו נהיה קשובים לעדכונים ומצפים מאוד לשמוע מה צפויה להיות העלילה, האם נראה את אותם מגנונים כמו במשחקים הקודמים ובאיזה חודש ייצא המשחק.