לא עבר הרבה זמן מאז שסיפרתי לכם כמה אני משתוקק למשחק מירוצים מהיר וכיפי וכבר קיבלנו הכרזה למשחק שנראה כמו מה שאני מחפש – Trailblazers הוא משחק מירוצים חדש לסטודיו טרי בשם Supergonk, והוא כל מה שהייתי מצפה מילד האהבה של F-Zero ו-Splatoon.

במשחק המירוצים המיוחד הזה, לא רק שתתחרו אחד נגד השני בסגנון מירוצים שמזכיר מאוד את F-Zero, Fast RMX, Wipeout ו-Redout, אלא שבנוסף תוכלו לצבוע את המסלול בצבע. אבל למה, אתם שואלים? משטחים בצבע שלכם יעניקו לכם מהירות, וכך תוכלו לקבל ייתרון אם תטוסו מעליהם. בנוסף לצביעה של משטחי האצה, ניתן יהיה להשתמש בצבע על מנת לתקוף שחקנים מהקבוצה היריבה.

המשחק יאפשר למירוצים בקבוצות של 3 על 3, ויאפשר ל-Split Screen גם כשמשחקים ברשת. כל זאת על מנת לאפשר לכם לתכנן איזה חלק לצבוע ומתי.

בנוסף למשחקיות לוקאלית וברשת, ניתן יהיה לשחק במצב סיפור עם משימות אה-סימטריות, וכנראה שהוא ייתן קצת יותר עומק לשלל הדמויות הצבעוניות שהמשחק מציג בפנינו.

עוד לא ידוע מתי המשחק יצא, אבל כבר נחשף שהוא יהיה זמין לכל פלאטפורמה גדולה אפשרית, וכן, זה גם אומר ללינוקס. Trailblazers עתיד לצאת ל-PC, PlayStation 4, Xbox One ו-Switch. על אף שלא חסכנו מכם פרטים, אתם מוזמנים לבקר באתר המשחק.