ישנה הרבה התרגשות לקראת Cyberpunk 2077, חלקה בזכות התפאורה העתידנית, חלקה בזכות האקשן המדליק שראינו, וחלקה בזכות העובדה שהיוצרים שלו הביאו לנו את סדרת משחקי Witcher המדהימה. שחקנים שמצפים למשחק ישמחו לשמוע שהמשחק עתיד לקבל מצב מרובה משתתפים כחלק מעדכון לאחר ההשקה.

ב-Gamescom 2019 ראינו את הדמו החדש ביותר של Cyberpunk 2077, שהציג לנו את הקטליסט לעלילה של המשחק, והראה לנו את קיאנו "נוקם הגורים" ריבס בפעולה בתור ג'וני סילברהאנד (Johnny Silverhand), רוח דיגיטלית שנותנת לנו הכוונה לאורך הסיפור. הוא גם הראה לנו איך יהיה ניתן לשחק את המשחק במגוון רב של סגנונות.

הדמו מגיימסקום הראה לנו גם איזור חדש במשחק בשם פסיפיקה, אשר תוכנן בתור אתר נופש יוקרתי, אבל לאחר שנגמר הכסף בפיתוח האתר, הוא התיישן והפך לשכונת עוני בה מתגוררים בני האיטי וכנופיה בשם ה-Voodoo Boys.

המשחק צפוי להיות משחק לשחקן יחיד, אבל לפי ציוץ שעלה בחשבון הרשמי של המפתחת, CD Projekt RED, קיבלנו אישור לכך שנוכל לשחק את המשחק גם במצב מרובה משתתפים בהמשך.

עדכון זה צפוי לצאת זמן מה לאחר ההשקה של המשחק ב-16 לאפריל, 2020 והוא לא יהיה העדכון הראשון. בציוץ נוסף של המפתחת, הם רשמו שהעדכון יגיע לאחר שרשרת של עדכונים חינמיים למשחק, שיצאו לאחר ההשקה בצורת DLC.

בעוד שב-E3 2017 החברה חשפה שהיא מתכננת לשחרר למשחק DLC בתשלום, כרגע לא מאוד ברור איך הוא משתלב עם תוכניות אלו. יכול להיות שהרווחים הצפויים ממצב רב משתתפים שכזה עשויים להספיק כדי להפוך את המשחק לרווחי.

מאחר והמפתחת מחפשת עכשיו עובדים שיעבדו על פיתוח מצב זה, יתכן מאוד והוא כרגע בשלב מאוד מאוד התחלתי. כרגע אין צפי לגבי מתי העדכון עשוי להגיע, ולכן יכול להיות שהוא יצא רק כשנה אחרי השקת המשחק. כרגע נותר לנו להעלות ספקולציות. האם המצב הזה יהיה מצב קואופרטיבי לסיפור? משימות צד שנוכל לבצע יחד עם פושטקים אחרים? או אולי מצב… באטל רויאל? כרגע נראה שהכל יכול להיות.

עד שהעדכון יצא, אנחנו נמשיך לעדכן אתכם בכל מה שפאנקיסטי וקיברנטי. Cyberpunk 2077 צפוי לצאת ב-16 לאפריל, 2020 ל-PC, Xbox One, ו-PlayStation 4.