אם אתם אוהבים אקשן, כדורים קטלניים, רובוטים רצחניים, Crafting ותחנות חלל עתידניות, ישנו סיכוי טוב שתתרגשו לקראת MOTHERGUNSHIP בדיוק כמונו.

משחק האינדי הוא יורשו הרוחני של Tower of Guns מ-2014 ונמצא בפיתוח אצל אותם האנשים מ-Grip Digital ו-Terrible Posture Games. המשחק נראה פיצוצי בדיוק כמו הקודם לו, אבל בערך פי עשר יותר יפה.

ב-MOTHERGUNSHIP השחקן מעצב בעצמו נשקים עצומים ואדירי כוחות, איתם נכנסים לעומקי ספינות חלל מאיימות ומלאות סכנות כדי להגיע לליבה ולהרוס אותה כליל יחד עם הרובוט השליט האימתני אשר פוקד על הספינה, ולהשאיר מאחורה רק חלקי מתכת וברגים.

המפתחים הסבירו בבלוג שלהם כיצד עיצוב של הנשקים מכוון לתת לשחקנים לחקור ולנסות לשבור את המשחק. כל עוד הקנה מצביע לכיוון הנכון, אתם מסודרים.

השחקן יכול ליצור נשקים מיוחדים החל ממשגר טילים כפול ועד רובים ענקיים. רוצים מכונת ירייה עם 12 קנים שחוסמת את רוב שדה הראייה? הממ.. זורם. אבל למה לא להוסיף גם מסור חשמלי על הדרך? תהיו יצירתיים!

בנוסף לכמויות מגוחכות של נשקים, קיימים במשחק גם צריחים, רובוטים ובוסים ענקיים בשביל חווית ה-Bullet Hell המפוצצת. אפילו הולכים להיות קצת קטעי Platforming, ומצב Co-op! נראה שיהיה בהחלט מספיק מה לעשות.

עם אסתטיקת הניאון ואטמוספרה שמזכירה את Doom ואת Metroid, המשחק MOTHERGUNSHIP נראה כמו משחק ששווה את ההייפ, במיוחד לפי האופן החיובי ביותר שבו המשחק הקודם בסדרה, Tower of Guns, התקבל.

אני באופן אישי מאוד מצפה להתחמק בפעם הראשונה מאין ספור כדורים, אויבים, בוסים וסכנות למיניהן במבט ראשון. עד שהמשחק יצא לאור בהמשך הקיץ, יש לנו הזדמנות לשחק גם ב- Tower of Guns תוך כדי הציפיה.

MOTHERGUNSHIP עתיד לצאת ל- PC, Xbox One ו-PlayStation 4 בקיץ 2018. תכינו את הרובים שלכם.

MothergunshipMothergunship bossMothergunshipMothergunship gun customization