חברת Paradox, המפיצה של משחק הניהול Cities: Skylines הכריזה על חבילת הרחבה חדשה למשחק שתמלא את הערים שלכם בפארקים ייחודים.

עד היום כשהיה שטח ריק בעיר או שהייתם רוצים לפנות קצת מקום לטבע ולא לבנות בו, היה אפשר להכניס פארקים מובנים מראש או לעצב משהו סתמי עם השבילים והעצים המובנים. הפארקים האלה היו יחסית משעממים ולא באמת היו נראים יפים בעיר שלכם. 

החבילה החדשה מוסיפה מספר סוגי פארקים כמו: גני חיות, פארק שעשועים, פארק טבע ופארקים רגילים. תוכלו לקבוע סיורים מודרכים שימשכו תיירים רבים יותר מאשר הפארקים הרגילים שהיו עד היום במשחק.

עם הזמן הפארקים יוכלו להשתדרג ותוכלו לקבוע להם תמחור לכרטיס הכניסה ולמקם את המתקנים בחופשיות רבה יותר, כבר לא ע״פ הריבועים הרגילים שהורגלנו להם במשחק אלא בצורה חופשית כל עוד הם יחוברו לשביל. ניתן יהיה לקבוע מדיניות לכל פארק, כמו סיורי לילה, זיקוקים וחגיגות קצת כמו בדיסני.

נראה שיוצרי המשחק ממשיכים להיות קשובים לקהל השחקים ומוסיפים חוויות חדשות וייחודיות שהשחקנים מבקשים ורוצים ולכן מאז שהמשחק יצא ב-2015 ועד היום יש לו קהילה חיה ותוססת שגם מוסיפה בעצמה מודים ומבנים למשחק שחלק גם מתווספים למשחק ע״י צוות הפיתוח.

ניתן כבר עכשיו לעשות הזמנה מראש לחבילה והיא תצא רשמית ב-24 למאי.