חברת  CD Projekt החליטה לנצל את כנס Gamescom 2011 בשביל להראות לנציגי התקשורת, ולעולם כולו, מה צופן העתיד למשחק המצליח שלה- The Witcher 2. מלבד גרסת XBOX 360 שכבר הוכרזה לפני זמן מה, מסתבר ששחקני ה-PC יקבלו גרסה משופרת של המשחק, הנקראת PC Version 2.0. הגרסה החדשה תגיע בחינם לכל מי שכבר רכש את המשחק (ע"י עדכון אינטרנטי).

השינוי הראשון למבנה המשחק היא מערכת לימודית חדשה (Tutorial) שתקל על שחקנים חדשים להכנס למגפיו של גרולד ולרכוש את הכישורים הנחוצים לקטילה יעילה של מפלצות. הגרסה המקורית של המשחק לא ריחמה על השחקנים החדשים, ומיהרה לזרוק אותם למים העמוקים ושרוצי הטבועים (Drowners) ללא הכנה מוקדמת.

השינויים האחרים כוללים רמת קושי החדשה הנקראת Dark Mode, שמציעה אתגר דומה לרמת הקושי הקודמת, Insane Mode, אך מוסיפה את היכולת לשמור את התקדמות המשחק, וגם מגוון רחב של חפצים חדשים וחזקים בשם Dark items. חפצים אלו יהיו מהחזקים במשחק, ויתהדרו במראה ייחודי רק להם. המפתחים גם מבטיחים ש-Dark Mode יוסיף אלמנטים חדשים לחוויית המשחק, וששחקנים מנוסים ירצו לחזור לשחק בו בכדי להנות מהם. תוספת נוספת למשחק היא "הזירה", שתאפשר לשחקנים להתמודד מול קבוצות אויבים בדרגות קושי שונות, ולחלוק את הניקוד הסופי שלהם עם חבריהם באינטרנט. הזירה מיועדת לעודד תחרותיות בין שחקנים, ונמצאת בנפרד מההרפתקה הראשית של המשחק.

אם כל זה לא מספיק לכם, תדעו שכל התיקונים וכל חבילות התוכן הנוסף (תשע במספרן) יכללו בגרסה המשפורת, שתיהיה זמינה לכולנו כבר מה29 לחודש ספטמבר. כמובן שכל השיפורים, התוספות והשינויים הנ"ל יגיעו גם אל גרסת הקונסולה של המשחק, שהובטח לנו שתתמוך באותה גרפיקה מרהיבה ממנה נהנו שחקני ה-PC. את הפרטים המלאים על הגרסה החדשה תוכלו לראות בסרטון המצורף, ממש פה למטה. בנוסף ישנו גם טריילר חדש לגרסת ה-XBOX 360, שלא מראה שום דבר חדש, אבל בהחלט ילהיב את שחקני הקונסולה לקראת החווייה שמצפה להם.