השנה החדשה כמעט מגיעה, והקהילה הנהדרת של Reddit VR מנצלת את ההזדמנות בכדי ליצור רשימה של הכותרים אשר יהיו זמינים עם השקתו של הPlayStation VR. הרשימה אינה גמורה, נכון לעכשיו, אך היא כבר מכילה מעל 50 כותרים שיהיו זמינים לקנייה והורדה ביום השקתה של המשקפת.

הרבה כותרים חשובים יהיו נמצאים ברשימה הזו, כגון, Media Molecule's Surreal Sand Box, Dreams ומשחק היריות בחלל המהיר הידוע בשם EVE: Valkyrie מבית היוצר של CCP Games. הרשימה קצת חלוקה על ידי המעריצים מאחר ועוד לא ידוע כיצד משחקים כמו Tekken 7 של Namco Bandai יעבדו בעולם וירטואלי.

בנוסף למשחקים מלאים, הרשימה כוללת מספר דמואים שיהיו זמינים בהשקה. בעוד הם לא נחשבים למשחקים מלאים,גם דמואים אלו הם חשובים מאחר וגיימרים גם ככה הולכים להוציא סכום של קונסולת משחקים רק בשביל המשקפת, ויוכלו להרשות לעצמם לרכוש רק משחק אחד. הגיימרים יוכלו להוריד כמה דמואים חינמים שהם רוצים כל עוד הכונן שלהם יוכל להכיל אותם.

למרות שהרשימה הרשמית עדיין לא מלאה, זה נחמד לצפות שמפתחים כמו Valve יפסיקו לפתח רק למחשב האישי ויוכלו להביא את הדמו Aperture Robot Repair VR  לPlayStation VR גם כן. אנו מצפים בכיליון עניים לעוד הכרזות רשמיות בעוד אנו מתקרבים לחצי הראשון של 2016.