השנה היא 2205, ואנשים בעלי מניע לא מובן מנסים לשכתב את ההיסטוריה היפנית. כדי למנוע זאת, מועצת הזמן ממנה את הטוקן דאנשי (Touken Danshi), חרבות מפורסמות שלקחו צורה של לוחמים, להיות מגני ההיסטוריה. צפו בטריילר ההכרזה הרשמי של Touken Ranbu Warriors:

הסיפור הכללי של המשחק מאוד מזכיר לי את העלילה של משחקי Dragon Ball Xenoverse, אך הפעם נשחק לוחמי חרב מוכשרים בסגנון ה-Warriors המפורסם והאהוב של חברת Koei Tecmo, שהציגו לנו לאחרונה את Hyrule Warriors: Age of Calamity ואת Samurai Warriors 5. המשחק מבוסס על משחק דפדפן הנקרא Touken Ranbu ONLINE, ובמשחק החדש נראה 15 לוחמים משם.

המשחק נראה כמו משחק ווריורז טיפוסי, אך הוא יפהפה למראה ומלא בהתקפות שנראות מגניבות ממש, עם הרבה דגש על עלי פריחת הדובדבן שמתעופפים לכל כיוון. הדמויות לבושות בסגנון יפני עתיק ומסורתי, ושומרות על צבעוניות שמתאימה מאוד לסגנון המשחק המהיר הזה. בנוסף לכך, נוכל להלחם צד אל צד עם דמויות פרטנר ואף להנות מדו-קרב בקרבות ראש-בראש.

מהטריילר נראה שיהיה הרבה אקשן, ונראה שהאויבים העיקריים הם שדים מאיזה שהוא סוג. על פי החבר'ה ב-Koei Tecmo נצפה לקרבות של 1 נגד 1000, שזה תמיד כיף. את האקשן האמיתי נוכל לראות בתערוכת Tokyo Game Show 2021 ב-2 באוקטובר, 2021 בשעה 17:00.

Touken Ranbu Warriors הוא המשחק הראשון של Touken Ranbu שמגיע לקונסולה כלשהי, ונכון לעכשיו הוא מגיע אך ורק ל-Nintendo Switch ב-24 במאי, 2022.