חברת המוצרים הנלווים הפופולארית Razer הכריזה על מצלת הרשת החדשה שלה, Razer Kiyo Pro, שמיועדת להתאים לכל תאורה וכל מבנה חדר. לא לכל אחד מאיתנו שמשתמש במצלמות רשת, בין אם זה סטרימינג או סתם שיחות ב-Zoom, יש תאורה שמתאימה למצלמה. על הצורך הזה מיועדת המצלמה החדשה לענות.

החזון של מצלמת ה-Razer Kiyo Pro הוא להתאים לכל תאורה וכל חדר. Razer זיהתה את הצורך המוגבר של אנשים בתקשורת וידאו בין אנשים מצד אחד, ומצד שני את הקושי שלהם להשתמש עם מה שיש להם בגלל בעיות תאורה או מבנה החדר.

אין אור, אין בעיות

כדי לענות על בעיית התאורה, המצלמה מצויידת בחישן CMOS רגיש במיוחד, יחד עם טכנולוגיה בשם STARVIS, שמקורה במצלמות אבטחה. ביחד, המצלמה מזהה את מידת האור בחדר ומתאימה את הרגישות שלה בהתאם. המצלמה מיועדת להצליח לתת תמונה בהירה ואיכותית, גם במצבים של חדרים חשוכים או בהירים מדי.

ה-Razer Kiyo Pro מאפשרת לעיבוד HDR כדי לאפשר לתמונה ברורה יותר, גם בתנאים שבהם לא כל התמונה מוארת במידה שווה. המצלמה מסוגלת לעשות את העיבוד הזה ב-30 פריימים לשניה, מבלי לגרום להשהיה או אבדן פריימים.

בנוסף, המצלמה מצלמת בשדה ראיה רחב יחסית של 103 מעלות. זה מאפשר לכם מצד אחד לנוע יותר מבלי לצאת מהפריים של התמונה, ומצד שני, ליותר מבן אדם אחד להכנס לתמונה.

razer kiyo pro

כדי לתמוך בקצב ואיכות שידור של 60 פריימים בשניה באיכות 1080p, המצלמה מצוידת בתקן USB 3.0. מהירות השידור של USB 3.0 גבוהה בהרבה (בערך פי 10) מזו של USB 2.0, ולכן זה מאפשר לקצב העברה שלא יפגע בקצב רענון התמונה.

גמיש ומתאים לכל מצב

המצלמה בנויה כך שתתאים לחדר בכל צורה, וזה אומר שהיא מאוד גמישה וניתן להתאמה נוחה של המיקום שלה. היא מגיעה עם חצובה קטנה שניתן למקם בראש המסך או להעמיד על השולחן בשלל זוויות. בנוסף, ניתן לפרק את החצובה שבאה עם המצלמה, ולחבר לה חצובה יותר גמישה (שאותה תצטרכו לקנות בנפרד).

ה-Razer Kiyo Pro מתוכננת כדי להחזיק מעמד להרבה זמן, וכדי לעשות את זה, היא מצויידת בעדשות עמידות במיוחד מסוג Gorilla Glass 3. העדשה של המלצמה נועדה להיות חסינה במיוחד לנזק, כולל מכות ושריטות, מה שיאפשר לכם לשמור על המצלמה לאורך זמן.

razer kiyo pro

הנתונים הטכניים המלאים של ה-Razer Kiyo Pro:

נתוני מצלמה:

סוג חיבור: USB 3.0

רזולוציית וידאו:
1080p ב-60/30/24FPS
720p ב-60FPS
480p ב-30FPS
360p ב-30FPS

שדה ראיה אלכסוני: 103-90-80 מעלות

אפשרויות הצבה: חצובה בצורת L וטרייפוד (לא כלול)

רזולוציית תמונה: 2.1 מגהפיקסלים

קידוד וידאו: H.264 codec

רזולוציית סטילז: 1920X1080

קסטומיזציית אפשרויות איכות תמונה: כן

סוג פוקוס: אוטומטי

אורך כבל: 1.5 רקום

מיקרופון:

ערוצים: סטיריאו

תבניות קטביות: רב קיווני

קידוד אודיו: 16bit 48KHz

רגישות: -38dB

ה-Razer Kiyo Pro מתוכנן להמכר במחיר מומלץ לצרכן של 199$. אנחנו נעדכן כשיהיה מחיר גם בארץ.