זה לא הכל, חברים! טריילר E3 של המשחק מראה שריבס יגלם דמות במשחק. אנחנו עוד לא בטוחים מה יהיה תפקידו בעלילה, אבל ללא ספק, הוא הולך לעזור לנו לשרוף את עיר הלילה (Night City) עד היסוד.

טריילר E3 2019 של Cyberpunk 2077

בטריילר אנו רואים את גיבור המשחק V – בגרסה הזכרית הפעם – מתמודד עם השלכות משימה שאותה זה עתה סיים. ככל הנראה, זוהי אותה משימה שראינו בסרטון המשחקיות הראשון של Cyberpunk 2077 שנה שעברה, אולם התוצאה מעט שונה. במקרה זה, V והשותף שלו, ג'קי, לא הצליחו לבצע המלטות נקייה, וג'קי מת.

אנחנו ממשיכים לעקוב אחר V בחזרה לאדם ששכר את שירותיו, ועדים לבגידה פתאומית שבסופה אנו נפגשים עם דמותו של ריבס במגרש גרוטאות שכוח אל. למרבה הצער, הטריילר סינמטי לגמרי, כך שלא זכינו לראות שום משחקיות חדשה. אולם, כן ראינו את אחת מדמויות האוייבים פורצת לשתלים הקיברנטיים של V, מה שבתקווה יוביל ליכולת שנוכל לפתוח במשחק.

רגע לפני הסיום של הטריילר, כלומר ממש לפני הכרזת התאריך, קיאנו ריבס עלה לבמה והלהיב את הקהל עוד יותר. בשלב מסוים מישהו מהקהל צעק לעבר קיאנו "אתה עוצר נשימה!" (You're breathtaking) וקיאנו בלי להתבלבל לרגע צעק לו בחזרה "אתה עוצר נשימה!", מה שהיה בעיניי אחד הרגעים היפים בתצוגה הזו. יצויין גם כי אותו מעריץ יקבל עותק חינם של Cyberpunk 2077, מתנת CD Projekt RED.

לאחר מכן, קיאנו ממשיך לדבר, ובסוף מגלה לנו את סוף הטריילר, בו אנו לומדים כי Cyberpunk 2077 ייצא ב-16 לאפריל 2020 למחשב, PlayStation 4 ול-Xbox One.

וזה עוד לא הכל! הצצנו גם במהדורת האספנים של המשחק, שכבר זמינה להזמנה מוקדמת. גרסת האספנים של Cyberpunk 2077 כוללת פסלון בגודל 25 ס"מ המציג את V בפעולה, קופסת פלדה ייחודית, ספר אומנות בעל כריכה עבה ועוד.

מהדורת האספנים מגיעה בקופסה מרשימה ביותר שמעוצבת בצורת המגה-בניינים (Megabuildings) המתנשאים מעל עיר הלילה. תוכלו לראות את מהדורת האספנים כאן למטה.

מהדורת האספנים של Cyberpunk 2077