בחול המועד פסח, בין התאריכים 21-24 לאפריל 2019, יערך בהאנגר 11 בתל-אביב פסטיבל Gamerz 2019 ויאגד תחתיו את כל מה שקשור לגיימינג (מִשְׂחֲקָנוּת), טכנולוגיה וגאדג'טים. זוהי השנה השנייה בה הפסטיבל יתרחש

כוונת המארגנים לפנות לקהל יעדים רחב ככל האפשר, גם מבחינת תחומי העניין וגם מבחינת הגילאים, והצפי עומד על כ-30 אלף מבקרים.

פסטיבל GAMERZ 2019 1

בין מתחמי פסטיבל Gamerz 2019 תוכלו למצוא עמדות של כל החברות הגדולות בתחום: החל מעמדות משחקי PC בחסות ASUS Republic of Gamers, עמדות קונסולה גם של Xbox One ושל Playstation 4. בנוסף יוקם מתחם משחקי VR בו תוכלו להתנסות בעתיד עולם המשחקים, מתחם משחקי אינדי וזירת E-Sports בה יערכו תחרויות שונות.

מארגני הפסטיבל מבטיחים כי תוכלו להתרשם מהמשחקים החדשים ביותר שיצאו לאחרונה בשוק. מנגד – תוכלו להנות ממתחם רטרו מושקע, לצד משחקי סלולר וארקייד.

בעיניי רבים – גולת הכותרת של הפסטיבל היא המתחם של תור גיימינג, נציגת Nintendo בישראל, שתעשה את הופעת הבכורה שלה בפסטיבל. תוכלו לקרוא על המתחם בכתבה הבאה.

פסטיבל GAMERZ 2019 2

ברחבי הפסטיבל תוכלו גם להתרשם מחנויות שימכרו את הציוד ההיקפי המתקדם ביותר בשוק, מתחם הטסת רחפנים, גאדג'טים וכמובן מתחם בו תוכלו לפגוש את היו-טיוברים האהובים עליכם.

תוכלו לרכוש כרטיסים לפסטיבל בקישור הבא: רכישת כרטיס לפסטיבל.