עם כנס ה-E3 הקרב ובא מתחילות הציפיות לקראת ההכרזות של החברות הגדולות ועל אלו כותרים ייחשף עוד מידע. חברת Square Enix אחראית למספר רב של משחקי RPG אהובים, הנה כמה מהמשחקים שאני מצפה לשמוע עליהם בכנס הקרוב:

Kingdom Hearts 3 ל-Xbox One ו-PS4: המשחק החדש לסדרה האהובה שקיימת כבר מימי הפלייסטיישן 2 העליזים (בשביל להביא פרספקטיבה). המשחק אמור לצאת השנה אבל לא אופתע אם הוא יתעכב עוד קצת יותר. זוהי סדרת משחקי אקשן-RPG המשלבת את העולמות של דיסני ו-Square Enix, נשמע מוזר אבל הסדרה הוכיחה את עצמה והרעיון עובד ממש טוב ומתאים לכל הגילאים. נקווה שיהיו רק חדשות טובות כמו דדפול כדמות במשחק.

Life is Strange 2: משחק הרפתקה אפיסודי שלא הרבה ידוע עליו בינתיים. הוא לא הולך להיות המשך ישיר של המשחק המקורי אלא משחק בעל עלילה חדשה, קאסט חדש ומקום חדש. לא שיחקתי במקורי אבל שמעתי שהוא מאוד טוב (אבל עם סאונדטראק לא משהו). ומלבד זה אין הרבה מה לומר, תצפו לפיצ'ר של מסע בזמן ובחירות חשובות שלרוב לא באמת משפיעות יותר מדי.

Final Fantasy VII Remake ל-PS4: שמועות על המשחק קיימות כבר מימי הפלייסטיישן 3 אבל עושה רושם שהוא בפיתוח ויש סיכוי שיצא בקרוב. זה כנראה בין משחקי ה-RPG הידועים והמשפיעים ביותר בעולם והמשחק המקורי עדיין כיף, אפילו עם הגרפיקה הישנה. משחקים בתור Cloud, חייל לשעבר עם חרב ענקית היוצא להציל את העולם מאיום חייזרי.

Just Cause 4 ל-XBOX One ו-PS4: עם ההדלפה על קיום המשחק (בתנאי וזה לא טעות) קיים סיכוי לא קטן לראות אותו צץ במהלך האירוע. לאלה שלא שיחקו, זה משחק עולם פתוח המיועד לתרפיה ומדיטציה – בתנאי והם מושגים על ידי גרימת פיצוצים ענקיים ושימוש במנוע הגרפי בשביל לגרום אותם או סתם לקשור אויבים למטוסי סילון ולראות מה קורה.

Dragon Quest 2 ל-Switch ו-PS4: עוד משחק שהודלף ומעלה כמה שאלות, האם מדובר במשחק Dragon Quest Builders 2 שהוכרז והולך להגיע השנה ונותן לשחקן לבנות את עולם המשחק, באופן די דומה למיינקראפט. או שמדובר ברימייק לסדרת משחקי ה-RPG הקלאסית שעיצבה את הז'אנר, דבר שנעשה יותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות. עושה רושם שנאלץ לחכות ולגלות.

בנוסף, יש גם מידע על משחקים העומדים לצאת בקרוב כמו Octopath Traveler, Shadow of the Tomb Raider ו-Dragon Quest XI. ואולי יהיו הכרזות על משחקים חדשים בלי מספר בסוף השם שלהם. או אולי משחק חדש מבית היוצר של Nier: Automata עם עלילה מטורפת. או כותר חדש בסדרות הישנות שלא קיבלו תשומת לב כמו Valkyrie Profile, אבל זה כבר בגדר חלום…