תערוכת E3 קרבה ובאה, ואיתה חרושת השמועות הנצחית. האם נראה IP חדש שיוצג ע"י Nintendo בתערוכת E3 2018 ? האם מיאמוטו ירקוד סטפס על הבמה? כולן שאלות טובות.

השנה יש לנו כמה וכמה דליפות מעניינות לגבי ההופעה של Nintendo בתערוכת E3 2018 . ונראה שהמקורות מהימנים. גילוי נאות: כל החדשות מתרכזות ב-Switch. התנצלותנו הכנה לחובבי ה-3DS בקהל.

Nintendo בתערוכת E3 2018 - הדלפות

הזליגה הראשונה סביב Nintendo מציגה מספר משחקים מעניינים מאוד שיכללו בפרזנטציה של החברה, ומקורות רבים בתעשייה מאשרים שהיא קרוב לוודאי אמיתית. המשחק העיקרי שכל בן אנוש בעל דופק וחיבה למשחקי מחשב איבד את דעתו לגביו הוא כמובן, איך לא, Fortnite. מסתמן כי אכן המשחק המחזיק בתואר מלך הפופולריות העכשווית מגיע אל הקונסולה הניידת של Nintendo לאחר שכבש את שוק המובייל עם אפליקציות ל-iOS ואנדרואיד. המשחק ככל הנראה יכלול את מוד ה-Battle Royal ויוצע חינם ב-EShop. נכון להיום אין היצע משחקים חינמיים הקורץ לקהל הרחב בחנות האינטרנטית של Nintendo ונראה כי משחק חינמי כמו Fortnite בהחלט יכול להתניע את הז'אנר, וביחד איתו את שירות האונליין של נינטנדו, אם כי לא ברור האם נצטרך לשלם על השירות ע"מ לקבל גישת אונליין למשחקים חינמיים.

Fortnite Nintendo בתערוכת E3 2018

בנוסף לילד המגניב בשכונה(Fortnite) אנו עומדים לקבל מספר משחקים מעניינים מאוד. ביניהם Mario Tennis Aces שקיבל דמו חינמי למספר ימים לפני זמן לא רב, ואני אישית מצפה לו מאוד. המשחק חוזר למקורות הסדרה ואף מציג מצב סיפור חדש ואפשרות למשחק אונליין עם חברים. כמובן שגם המולטיפלייר המקומי יעביר למשתמשים שעות רבות עם חברים שבמהרה יהפכו לאויבים.

Mario Tennis Aces הוא לא המשחק היחיד שכבר הוכרז בעבר ויקבל תשומת לב על במת Nintendo בתערוכת E3 2018 – גם Monster Hunter Generations Ultimate מגיע אל ה-Switch בגרסה מחודשת, לאור בקשות רבות ממעריצים לכותר מהסדרה. אומנם זה לא Monster Hunter: World, אך מדובר במשחק ליבה שקוסם למעריצי הסדרה הכבדים. בנוסף לכך נקבל גם משחק חדש בכותר Overcooked האהוב והמשעשע, התאמה מושלמת לקונסולה הניידת התומכת ב-Co-Op מקומי, ביחד עם Dragon Ball Fighterz שייתן לנו מעט אתנחתה ארקיידית לשעות הפנאי. נראה כי משחקים שצריכים להיות על הסוויץ – בסופו של דבר מגיעים אליו.

Monster Hunter Generations Ultimate Nintendo בתערוכת E3 2018

עוד אנחנו מצפים לגלות בהצגה של Nintendo בתערוכת E3 2018 מידע משלים בנוגע לשירות האונליין של החברה שיענה לנו על שאלות רבות – האם באמת נצטרך להשתמש בטלפון שלנו כדי לנהל שיחה עם שחקנים אחרים? אילו משחקים יצריכו את השירות? ומה הם עשרת המשחקים שאנו עתידים לקבל במסגרת חלוקת משחקי ה-NES? כל אלו כנראה יקבלו תשובות בתערוכה – בנוסף כמובן למגוון הכרזות משחקים.

כמו כן, אנו מצפים – לאור הדלפה נוספת, הפעם מבית Gamestop, לפחות ל10 משחקי Switch חדשים לחלוטין אשר טרם נחשפו אך אושרו ע"י החברה כי אכן קיימים וימכרו דרכה בעתיד. בהחלט יהיה מעניין. אפשר להניח שחלקם יכללו את המשחקים מהזליגה הראשונה, אך חשובים לא פחות הם משחקים כמו Super Smash Bros חדש(שלא יהיה Remake ויביא איתו משחקיות חדשה!) ו-Metroid Prime 4 שללא ספק יוצגו בהמשך. אפילו Animal Crossing עומד לקבל הכרזה חדשה לאור השמועות ואפילו מדובר על משחקי AAA צד שלישי כגון Fallout 3, למרות גילו המופלג, שיצאו אור.

Super Smash BROS 4 Nintendo בתערוכת E3 2018

 

ואחרון חביב, Pokemon – פוקימון, ה-מותג של נינטנדו. כבר ראינו את הכרזת Pokemon Let's Go Evee & Pikachu בשבוע האחרון, רימייקים ל-Red ו-Yellow עם אפשרות למולטיפלייר מקומי ואונליין, גרפיקה משופרת ואינטגרציה עם Pokemon Go למובייל. באותה ההכרזה גם קיבלנו רמז על משחק ליבה חדש בסדרה שישוחרר ב2019, עם פוקימונים חדשים ומשחקיות מחודשת. רבים מצפים לגלות מידע נוסף על המשחק, אך עד כה לא ידוע האם בוודאות יוצג עליהם מידע.

כל זאת בעולם התוכנה, אך גם חומרה חדשה כנראה תראה אור באירועי נינטנדו. כבר אושרה קיומה של קונסולת N64 Classic ע"י רישום בFCC האמריקאי שתושק בקרוב ויש האומרים כי נינטנדו תחנוך גירסה חדשה ל-Switch אשר תקרא Switch Mini שתזניח את שלטי הJoy-Con הניתנים להפרדה לטובת קונסולה זולה יותר ללא הפוקנציה המוזכרת, וייתכן שאולי אפילו ללא מרכז העגינה. ייתכן ושינוי זה יהפוך את הSwitch לתחליף רשמי ל-3DS המזדקנת שתשים את ה-Switch כקונסולה היחידה והחשובה של נינטנדו – גם בעולם הניידים בלבד.

מה שלא יקרה – אנחנו נצפה בLive ביום שלישי הקרוב(12.6) בשעה 19:00, וגם אתם יכולים לעקוב אחר ההודעות של Nintendo בתערוכת E3 2018 – תוכלו לעשות זאת בקישור הבא.