חברת מיקרוסופט חשפה את רשימת המשחקים שישוחררו בחודש יוני הקרוב, כחלק מתוכנית ה Games With Gold.

למי שלא מכיר, Xbox Live Gold היא תוכנית המנויים של קונסולת המשחקים Xbox , מבית Microsoft, המאפשרת משחקי מרובי משתתפים על גבי רשת האינטרנט. כבונוס – כל חודש זוכים המנויים בתוכנית להוריד בחינם מספר מסויים של משחקים, חלקם אינדי וחלקם משחקי Triple A ללא כל עלות מעבר לעלות המנוי.

מכיוון שמיקרוסופט לא מתכוונת להשאיר את אלו שברשותם הקונסולה מהדור הקודם, ה-Xbox 360, אך עם זאת להמשיך ולפנק את בעלי ה-Xbox One – חלק מהמשחקים הם עם Backwards Compatibility – שהיא היכולת של קונסולת ה-Xbox One להריץ משחקים מהדור הקודם בצורה חלקה. לחשיבה שיווקית זו, השמה את קהילת השחקנים במרכז, על פני רווח מהיר אחראי לא אחר מאשר Phil Spencer.


SpeedRunners

המשחק זמין להורדה במשך כל החודש (1-30/6/17), והוא זמין לקונסולת ה Xbox One בלבד.

המשחק הושק בשנת 2014, והוא משחק אינדי. במשחק זה תוכלו להתחרות מול חברים או המחשב במירוץ מנקודת מבט צידית (Side Scrolling Racing Game) בדומה למשחק המובייל Fun Run, אבל הרבה הרבה יותר טוב.

טריילר המשחק:


Watch Dogs

מפתחת: Ubisoft Montreal, מפיצה: Ubisoft

המשחק זמין להורדה בין ה16/6-15/7/17, לקונסולת ה-Xbox One בלבד.

המשחק שוחרר בשנת 2014 והוא משחק אקשן בעולם פתוח, עם אלמנטים של משחק תפקידים והאקינג (פצחנות). המשחק התקבל על ידי המבקרים בביקורות גבוהות, אך קהילת השחקנים התאכזבה ממנו קשות לאור באגים רבים, חוסר התאמה בין הגרפיקה שהוצגה בטריילרים לבין זו שהתקבלה בפועל, ועוד. ההמשך שלו יצא בסוף שנה שעברה: Watch Dogs 2, ובעוד הוא התקבל בצורה יותר חיובית, הוא עדיין סחב איתו לא מעט באגים מטרידים.

טריילר המשחק:


Assassin's Creed III

מפתחת: Ubisoft Montreal, מפיצה: Ubisoft

המשחק יהיה זמין להורדה בין ה01/06-15/06/17, וזמין לשתי הקונסולות.

המשחק, שהופץ בסוף שנת 2012, היה המשחק הראשון בסדרת Assassin's Creed שניסה להתנתק מסיפורם של אלטאיר, אציו, וקצת דזמונד (אבל עדיין נאלצנו לסבול אותו בקו העלילה העתידני של המשחק).

עלילת המשחק הפנימית מתרחשת בארה"ב של לפני המהפכה האמריקאית, כלומר בימים בהם הבריטים שלטו במושבות ביבשת צפון אמריקה. גיבור המשחק הוא קונור קוונווי, חצי אינדיאני חצי אדם לבן, המנסה להלחם בטמפלרים המסייעים לבריטים לדכא את המרד האמריקאי שלימים יהפוך למהפכה, שתוביל להכרזת העצמאות האמריקאית.

המשחק הוא משחק עולם פתוח, והיה הראשון בסדרה שגם הוציא את המתנקש מחוץ למרחב הערים הצפופות, ואילץ את המפתחים לחשוב על דרכים שונות להביא לידי ביטוי את אמנות התנועה הידועה כפארקור במרחב הפתוח. במשחק ניתן לחוות את עונות השנה, לצאת ל-Frontier – הטבע הפראי, ולאסוף משאבים, לצוד חיות ועוד. המשחק היה גם המשחק הראשון שהציג את מנגנון הקרבות הימיים עם ספינות המפרשים. מנגנון זה התקבל באהדה כה רבה, עד כי המשחק הבא בסדרה Assassin's Creed Black Flag התמקד במנגנון קרבות זה. אחת הביקורת כנגד AC3 – הרבה מהשחקנים הרגישו כי הם "עובדים" עבור המשחק, וטובעים בים המטלות שיש לבצע  (גיחי).

המשחק מאפשר למעוניינים בכך ללמוד המון על המהפכה האמריקאית: מנהיגים, קרבות, מיתוסים ואגדות. ניתן לעשות זאת דרך קריאת המידע הנוסף שעולה מדי פעם תוך כדי המשחק, וכך גם ניתן לשפר את רמת האנגלית שלכם כבונוס.

טריילר המשחק:


Dragon Age: Origions

מפתחת: BioWare מפיצה: EA

המשחק יהיה זמין להורדה בין ה16/06-30/06/17, והוא זמין לשתי הקונסולות.

המשחק הוא משחק תפקידים (RPG), בו השחקן מוטל לתוך עולם הנמצא במשבר בין הגזעים השונים במשחק. השחקן יכול לבחור מבין 3 תפקידים: לוחם, קוסם או גנב, וברקע של אחד משלושה גזעים: בני אדם, אלפים או גמדים. המשחק משוחק במבט שלישי (3rd Person).

המשחק התקבל באהדה רבה, וזכה לשבחים רבים, הן מצד השחקנים ומצד המבקרים. הוא נחשב לאחד הטובים בסדרת Dragon Age.

מומלץ לאוהבי Mass-Effect, שחור נפער בליבם לאחר יציאת המשחק Andromeda שלא ענה על הציפיות.

טריילר המשחק:


Phantom Dust – DLC

מפתחת ומפיצה: Microsoft.

חבילת ההרחבה תהיה זמין להורדה במשך כל חודש יוני.

זוהי בעצם חבילת הרחבה למשחק, כאשר המשחק עצמו זמין להורדה גם לPC וגם לקונסולת ה-Xbox One, וזמין בתוכנית Xbox Play Anywhere.

המשחק הוא חידוש למשחק קלפים מקונסולת ה-Xbox הראשונה ויצא לאור בשנת 2004. זהו משחק אקשן-RPG-משולב קלפים.

טריילר המשחק: