אז אחרי הרבה זמן שאנחנו מחכים ל-South Park: The Fractured But Whole (ואני מתכוון המון זמן) סאות'פארק קיבל תאריך יציאה חדש: 17/10/17, כלומר עוד חמישה חודשים מעכשיו. יחד עם חדשות טובות אלו קיבלנו טריילר חדש עם עוד בדיחות, עוד פלוצים, ועוד רפרנסים לגיבורי על.

למי שכבר הספיק לשכוח על מה בדיוק מדובר,South Park: The Fractured but Whole אמור להוות המשך לSouth Park: The Stick of Truth, ואף מתחיל פחות או יותר מאותו מקום שהמשחק הקודם הסתיים – מקל האמת, שנזרק לאגם ע"י סטן, קייל, קארטמן והילד החדש (אתם) הגיע דרך האסלה לידיו של באטרס, ועכשיו הוא קובע את חוקי המשחק: לא עוד אבירים בימי הביניים, עכשיו משחקים בגיבורי על!

המשחק, שהוכרז ביוני 2015 היה אמור לצאת בסוף השנה שעברה. אז Ubisoft הכריזו על דחייה קלה לרביע הראשון של 2017. כפי שאתם בוודאי רואים המשחק לא שוחרר ברביע הראשון של 2017, אבל עכשיו אנחנו יודעים סוף סוף שהמשחק חי ונושם.

הדבר המעניין הוא שהעונה החדשה של סאות'פארק, עונה 21 אמורה לצאת ב23 באוגוסט ולא בספטמבר-אוקטובר, כמו שהיא בדרך כלל נוהגת. האם יכול להיות שנקבל טרילוגיה נוספת, כמו שקיבלנו לפני Stick of Truth? אני מקווה מאוד, כי אותה טרילוגיה הייתה מוצלחת למדי.

טריוויה קטנה לסיום: אם אתם חושבים ש-The Fractured But Whole זה שם גס, טריי פארקר ומאט סטון רצו לקרוא למשחק Butthole in Time. אחרי שהחנויות הודיעו שלא ישימו על המדפים את המילה Butthole, פארקר וסטון מצאו כרגיל דרך מעניינת לעקוף זאת.