כפי שאתם כבר יודעים, Grand Theft Auto V הושק אתמול ברחבי העולם. היום, 24 שעות מאוחר יותר, המשחק כבר עשה מעל 800 מיליון דולר במכירות. זאת לפי הערכות של Take Two.

ב-Take Two קוראים לזה "היום הראשון הטוב ביותר במכירות בהיסטוריה של החברה וסדרת GTA." האמת היא שזה לא כל כך מפתיע, אבל בכל זאת – 800 מיליון דולר זה המון כסף.

"כולנו ב-Take-Two שמחים על התגובה הראשונית ל-Grand Theft Auto V. שוב, הצוות של Rockstar Games התעלה על עצמו וקבע סטנדרטים חדשים בתעשיית הבידור ליצירתיות, חדשנות ומצוינות", אמר שטראוס זלניק (Strauss Zelnick), יו"ר ומנכ"ל של Take-Two.

"החל מחצות ביום שני, צרכנים ברחבי העולם נאספו בציפייה להיות בין הראשונים לחוות את האבולוציה של הסדרה יוצאת הדופן הזו. בצפון אמריקה לבדה, יותר מ-8,300 חנויות פתחו את דלתותיהם בחצות לברך אוהדים שנאמנותם וההתלהבות היו מתוגמלת עם מה שהניו יורק טיימס קרא לו 'המחזה הסוחף ביותר בתחום הבידור האינטראקטיבי'. אנו גאים מאוד בהישג היצירתי Rockstar Games ולא יכולנו להיות מרוצים יותר עם ​​ההצלחה של השקה זו."

הסכום של 800 מיליון לא כולל את ההשקה הקרובה של המשחק ביפן וברזיל, ולכן אנחנו יכולים לצפות שהמספר הזה יגדל באופם משמעותי בקרוב מאד.

Grand Theft Auto V זמין כבר היום על ה-Xbox 360 וה-PS3.