חבילת המפות הבאה של Call of Duty: Black Ops, התקרא Escalation, תגיע לXBOX 360 כבר ב3 למאי, ואיתה מוד חדש לכל אוהבי הזומבים: Call of the Dead. המוד החדש מבוסס על סרטי הזומבים המפורסמים של George A. Romero, ומושפע מאד מסרטי ה-GrindHouse של שנות השבעים (סרטי אימה זולים ואלימים מאד). ארבעה שחקנים יכולים לחבור יחדיו בכדי להגן על ספינה נטושה התקועה בקרח מעדר זועם של זומבים.

אם כל הרג הזומבים הזה לא מספיק, Activision הודיעה בטריילר החדש של Call of the Dead כי היא שכרה מספר שחקני קולנוע לככב כדמויות הראשיות. לאנשים שאוהבים את ז'אנר האימה, השמות הבאים בוודאי מאד מוכרים: Danny Trejo, גיבור הסרט Machete ; השחקנית Sarah Michelle Gellar הידועה כבאפי ציידת הערפדים ; פרדי קרוגר בכבודו ובעצמו Robert Englund וMichael Rooker המשחק בימים אילו בסדרת הזומבים "המתים המהלכים". Romero בעצמו גם נמצא במשחק, אבל לא בטוח אם הוא אחד הגיבורים או שמע דמות בוס נבזית.

כאמור, Call of the Dead, יחד עם חבילת המפות Escalation, מגיעים לXBOX Live  ב3 למאי. Activision עדיין לא שחררה מידע לגבי תאריך היציאה לשאר הפלטפורמות של המשחק.