פדרו פסקל ("The Mandalorian", "Game of Thrones") הוא Joel בעיבוד המתקרב של רשת HBO על בסיס המשחק זוכה הפרסים The Last of Us, ולצדו בלה רמזי ("Game of Thrones") תגלם את Ellie.

pedro pascal

HBO הזמינה בחודש מרץ האחרון את הסדרה שתבוסס על המשחק רווי השבחים מבית Naughty Dog ו-Sony, ובניגוד לנסיונות העבר הכושלים לעבד משחקי וידאו פופולריים – יש סיכוי לא רע כי זה באמת יעבוד: יוצר המשחק ניל דרוקמן מעורב בהפקה עליה אחראי קרייג מאזין, יוצר סדרת הטלוויזיה המוערכת Chernobyl (גם היא מבית HBO). הסדרה היא למעשה ההפקה הראשונה של המותג PlayStation Productions במסגרתו יעובדו שלל משחקי החברה לסדרות וסרטים תחת פיקוח הדוק של Sony.

bella ramsey

בינינו? התפקיד של Joel תפור למידותיו של פסקל אשר בימים אלה מככב גם בתפקיד הראשי ב-"The Mandalorian", סדרה אשר גם בה הוא יוצא למסע רווי סכנות עם צעיר מיוחד שאחריו תרים גורמים עויינים. נוסף על כך, בלה רמזי היא בחירה נהדרת לא פחות: השחקנית בת ה-17 הוכיחה עצמה כלוחמת צעירה, מבריקה וללא חת, בדיוק כמו Ellie. אמנם מבחינה ויזואלית שניהם לא נראים כמו בני דמותם מהמשחק, אך קחו בחשבון כי לא המראה הוא שהפך אותם למי שהם אלא האישיות; שחקנים טובים ומוכשרים זה כל מה שסדרה כזו צריכה.

בכל אופן, יש עוד זמן עד שהסדרה אכן תעלה משום שהיא בשלבי הפקה מוקדמים. עד אז ספרו לנו את מי אתם הייתם רוצים לראות בתפקידים האלה, ומי הייתם מעוניינים ללהק לתפקידים שעדיין פנויים. בינתיים אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת שלי על משחק ההמשך הנהדר (שעדיין לא ברור אם יעובד כחלק מהסדרה או לא).