חברת SteelSeries, הידועה בתור אחת מחברות הציוד ההיקפי המובילות בעולם הגיימינג, השיקה היום (שלישי) אזניות גיימינג אלחוטיות חדשות, ה-SteelSeries Arctis 9, שמצטרפות לליין האזניות הקיים של החברה (כמו ה-Arctis 1 Wireless הנהדרות).

ליין האזניות של SteelSeries נחשב כליין איכותי ביותר בקרב גיימרים, זאת למרות ש-SteelSeries איננה חברה שעיקר התמחותה הוא סאונד. אזניות הדגל של החברה, ה-Arctis Pro Wireless (ואף ה-Arctis 7 Wireless) נחשבות למתמודדות חזקות על כתר המלוכה בעולם ה-Gaming Headsets.

Arctis 9 – מי אתן ומה אתן?

ה-SteelSeries Arctis 9 החדשות הן אזניות אלחוטיות שמנצלות הן חיבור Wifi 2.4GHz והן חיבור BT בגרסה 5, על מנת להבטיח קישוריות יציבה לא משנה לאיזו פלטפורמה אתם מנסים לחבר אותן – בין אם למחשב, לפלייסטיישן (מותאמות גם ל-PS4 וגם ל-PS5), או לטלפון החכם שלכם.

החבר'ה ב-SteelSeries בהחלט הבינו שחיי סוללה ארוכים הם המפתח לאזניות אלחוטיות טובות, והכניסו ל-Arctis 9 סוללה המאפשרת יותר מ-20 שעות שימוש רצופות ללא הטענה, כך שכמעט לא תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו נגמרת לכם הסוללה באמצע היום (אלא אם שכחתם לטעון כמובן).

המיקרופון המוכר והאהוב של SteelSeries (הנקרא ClearCast) חוזר גם ב-Arctis 9. בניגוד לרוב החברות, המשתמשות במיקרופון נתיק, ב-SteelSeries משתמשים במיקרופון נשלף המחובר תמיד לאזניות (ככה שלא תוכלו לאבד אותו בטעות). המיקרופון משתמש בעיצוב דו כיווני ומאפשר ביטול רעשי רקע יעיל במיוחד והקלטת סאונד צלול ונקי, והוא כמובן מאושר ע"י Discord.

כפי שניתן לצפות מחברה כמו SteelSeries, המורגלת ביצירת מוצרי פרימיום איכותיים, בעיצוב ה-Arctis 9 שמו דגש על חוויית המשתמש ונוחות המשתמש, מתוך הבנה שהאזניות נמצאות זמן רב על ראשו ואוזניו של בעליהן. כך, עיצוב קשת הראש שואב את ההשראה שלו ממשקפי סקי (מסגרת פלדה ורצועת בד חזק וגמיש עליה), וכריות האזניות עשויות מבד Airweave נושם, הכל בכדי לאפשר לשחקן להתרכז במשחק ולתת לו מקסימום נוחות ומינימום הפרעה.

ה-SteelSeries Arctis 9 החדשות גם יכללו מקשי שליטה יעודיים ל-ChatMix על האזניות עצמן, כך שאנחנו בתור שחקנים נוכל לבחור את הגדרות הסאונד המתאימות לנו מבלי שנאלץ לעצור את המשחק ולחפש אותן.

שורה תחתונה – מתי וכמה?

לאלו מכם שתוהים מה ההבדל בינן לבין ה-Arctis 9X שכבר קיימות, אז ה-Arctis 9X מותאמות מבחינת קישוריות אך ורק ל-Xbox (או למחשב בעזרת מתאם אלחוטי לשלטי Xbox), כך שהארקטיס 9 החדשות נכנסות למשבצת שבין הארקטיס 7 לבין הארקטיס פרו, ומכוונת לכל שחקני ה-PC וה-PlayStation באשר הם, אך לא לשחקני Xbox.

כפי שאמרנו בפתיח, ה-SteelSeries Arctis 9 הושקו היום (ה-15 לספטמבר, 2020), ולכן עשוי לעבור זמן מה עד שהן תגענה לארץ, וכרגע אפילו מחיר האזניות בארץ עדיין לא ידוע בעוד שבעמוד המוצר נקוב מחיר של 200 יורו.

מה שכן בטוח, הוא שבשל היכרותנו הארוכה עם מוצרי SteelSeries הסטילסירייס ארקטיס 9 הן בהחלט אזניות שאנחנו מחכים לפגוש אישית.