סדרת Elder Scrolls חגגה השבוע 25 שנה, ולכבוד החגיגה, מחולק המשחק The Elder Scrolls III: Morrowind בחינם. החגיגה המשיכה היום כאשר Bethesda הודיעה באופן חגיגי ש-Elder Scrolls: Blades, משחק המובייל החדש של הסדרה, זמין כבר עכשיו בגישה מוקדמת למכשירים הסלולריים.

Elder Scrolls: Blades הוא משחק תפקידים חדש בעולם של Elder Scrolls. הוא מנצל את היכולות הגרפיות של הטלפונים הסלולריים המודרניים ומציע חוויה שנראית מאוד דומה ל-Skyrim מבחינה ויזואלית.

בשנה שעברה, ביקרנו בתערוכת Gamescom בקלן, ושם זכינו לשחק ב-Elder Scrolls: Blades, ולחוות את מערכת הקרב של המשחק לאורך מבוך שלם. במשחק אתם תעזרו במסך המגע של הטלפון כדי להפעיל יכולות ולבצע התקפות והגנות בקרבות אחד על אחד.

המשחק בגרסתו הסופית צפוי להכיל גם תוכן של מולטיפלייר, ותוכלו לנהל ולשדרג עיר משלכם, ובאופן כללי, Bethesda ובראשה טוד האוורד כבר הבטיחו שהם רוצים שהמשחק יהיה מוצלח לא פחות ממשחקים אחרים בסדרה.

אז עכשיו אתם בודאי תוהים איך תוכלו גם אתם לשחק? ובכן, בכדי לשחק במשחק, תוכלו להרשם לרשימת ההמתנה, אשר Bethesda מכניסים מתוכה שחקנים חדשים למשחק כל הזמן. כל שעליכם לעשות הוא להכנס לחשבון שלכם ב-Bethesda (או ליצור אחד חדש) בלינק הבא, ולהכניס את דגם הטלפון שלכם.

המשחק Elder Scrolls: Blades זמין היום בגישה מוקדמת ל-Android ו-iOS, ובהמשך צפוי להגיע גם לפלטפורמות VR.