החברה שבשלב הזה כבר כולם מכירים, Bethesda Softworks הפתיעה אותנו עם עדכון תוכן משמעותי למשחק Fallout 76 בשם Wild Appalachia. אז בואו נשים בחזרה את חליפת הכוח שלנו ונראה מה מחכה לנו בעדכון הקרוב:

חשוב לציין מההתחלה כי כל התוכן של העדכון הוא חינמי לגמרי למי שרכש את המשחק, כמו שניתן לראות במשחקי Game as a Service אחרים.

או ש-Bethesda קראו את הביקורת שלנו על המשחק או שהם מקשיבים לקולות הלקוחות שלהם ומוסיפים הרבה תוכן למשחק הכולל משימות, פיצ'רים, אירועים ועמדות מלאכה חדשות. התוכן לא ישוחרר מיד אלה לאורך חודשי האביב של 2019.

אפשר לראות את פריסת התוכן לאורך החודשים בתמונה הבאה ש-Bethesda שיתפו באתר שלהם:

Fallout 76 Roadmap

כבר עכשיו תוכלו להתחיל במשימה חדשה שתשלח אתכם למסע מסתורי אחרי סודות המבשלת Nukashine. בסופו תוכלו לבנות עמדת מלאכה של זיקוק והכנת משקאות אלכוהוליים לכל החברים ב-C.A.M.P שלכם, כדי לשכוח מכל הלחץ של החיים בעולם אפוקליפטי.

Bethesda מביאים את תערוכת ה-Fasnacht לעולם של Fallout במאורע האקראי החדש שיתחיל ב-19 למרץ בו תוכלו, כפי שניתן לראות בסרטון, להלחם ברובוטים הלובשים מסכות שונות ומלחיצות
(כאילו ש- Deathclaw שמפתיע אתכם מאחור לא היה מספיק מלחיץ). תוכלו לזכות במסכות אלו ולהסתובב איתן ולהלחיץ את חבריכם.

מה-26 למרץ יפתח מצב משחק חדש, Survival Mode, שגרם להרבה סקרנות ושמועות על מצב Battle Royal בעולם של Fallout 76. לא ברור מהסרטון איך המצב החדש הזה הולך להתנהל, אבל מה שכן ניתן לראות זה שהוא סובב בעיקר סביב קרבות כנגד שחקנים אחרים וכמות הזמן שתשרדו במצב זה תדרג אתכם ביחס לשחקנים האחרים. כנראה יהיה איזשהו פרס שמתלווה לשחקן/שחקנים המובילים לאורך תקופה, אבל נצטרך לחכות ל-26 כדי לגלות.

מאפריל, מחכים לנו פריטים חדשים לעצב את ה-C.A.M.P שלנו ומכונות מכירה אוטומטיות, באמצעותן תוכלו למכור פריטים במחירים שתקבעו לכל מי שיגיע אליהם ולעשות קצת CAPS בלי להתאמץ.

Fallout 76

אם רציתם עוד תוכן אז ב-9 לאפריל מחכה לכם עוד סדרת משימות בה תחקרו סודות "מוצפנים" כדי להבדיל בין מיתוסים למפלצות. כמו שניתן לראות בסרטון, כנראה נזכה להיפגש עם מפלצת דמויית עז/תיש חדשה.

אם אתם תקועים עם הרבה Legendaries שלא עוזרים לכם אבל לא נעים לכם לזרוק אותם, Bethesda מציעים לכם פתרון ועל הדרך מוסיפים עוד NPC למשחק, ספק מסתורי חדש יחליף אתכם את הציוד האגדי שלכם באחר שאולי יעזור לכם להשיג את הנשק או השריון שכל כך חלמתם עליו. תוכלו לחפש את הספק המסתורי מתחילת מאי.

לבסוף מה-7 למאי, תפתח סדרת משימות חדש בה תלכו בעקבות החלוצים החדשים לקצוות היער. תוכלו לזכות בסיכות ובהזדמנות להכין לעצמכם תיק ייחודי שיעזור לכם לסחוב עוד זבל וגם נראה מאוד מתאים לאווירה האפוקליפטית כמו שניתן לראות בסרטון. וכן, זה כנראה יהיה תיק קנבס, אבל וירטואלי.

כפי שניתן לראות, מחכה לנו הרבה תוכן חדש באביב הקרוב ונראה כי Bethesda מנסים להוסיף תוכן מגוון למשחק שישמור על קהל השחקנים שלהם ואולי יעודד שחקנים חדשים להגיע. תוכלו לשחק בתוכן החדש אם רכשתם את המשחק המלא, והעדכונים עתידים לצאת לאורך התאריכים שציינו. Fallout 76 זמין ל-PC, PlayStation 4 ו-Xbox One.