יחד עם יציאתו המחודשת של המשחק Resident Evil 2, עולים דיווחים על סדרת טלוויזיה של Resident Evil, אשר נטפליקס עובדים עליה.

כדי לקבל מושג כלשהו על איך סדרה כזו הולכת להראות, אתם מוזמנים לצפות בטריילר החדש למשחק Resident Evil 2, אשר משלב שחקנים אמיתיים:

הדיווח על סדרת הטלוויזיה עלה לראשונה אתמול באתר Deadline. על פי הדיווח, על הסדרה עובדים הסטודיו הגרמני Constantin Film, אשר עבדו גם על הסרטים.

על פי Deadline דווח כי מתוכנן שהסדרה תרחיב את העולם המיתולוגי של Resident Evil. סביר להניח שבשונה מהסרטים, הסדרה לא תתבסס באופן רופף על סדרת המשחקים של Capcom, אלא תבנה על גביהם עולם חדש.

בנוסף, מהדיווחים עולה כי הסדרה החדשה תתמקד בתככים בתוך חברת Umbrela Corporation, והשלטונות בעולם שאחרי התפשטות ה-T-Virus. עוד דווח כי הסדרה החדשה מתוכננת להכיל הקשרים לסדרת המשחקים, והרבה אקשן. יש כאן פוטנציאל לדמויות חדשות ומקומות חדשים, והרבה דרמה.

סדרת הסרטים אשר Constantin Film הוציאו מונה עד היום כ-6 סרטים, אשר הרוויחו במצטבר כ-1.2 מיליארד דולר. זו סדרת הסרטים אשר מבוססת על משחקים הרווחית ביותר עד היום , והסטודיו מתכנן לעבוד על סרטי reboot חדשים לסדרה, לאחר שהיא הסתיימה ב-2016. על ה-reboot יעבוד Johannes Roberts.

המשחק Resident Evil 2 יוצא היום ל-PlayStation 4, Xbox One ו-PC. את הדמו החד פעמי ניצחנו על הניסיון הראשון, ובקרוב מאוד נפיק לכם ריצה מלאה לאורך המשחק. מוכנים להתפשטות ה-T-Virus?