התחלתי לאהוב את משחקי Lego של Tt Games כבר ממשחק Lego Star Wars הראשון, ובתור גיק, אני תמיד נהנה לבקר בפאנדומים השונים שקמים לחיים בסדרת משחקי אקשן הרפתקאות החמודה הזו.

זה בהחלט לא מפתיע שמאוד שמחתי להזדמנות לשחק בדמו המשחקיות של Lego DC Super-Villains.

במשך זמן רב, משחקי לגו נתנו לכם לשחק בתור הגיבור. הפעם, הם החליטו לפלפל את העניינים ולתת לכם להיות הנבל, כי בתכל'ס, רעים הם מגניבים.

כשרק תתחילו לשחק את Lego DC Super-Villains, אתם תתבקשו ליצור את נבל העל שלכם. משחקי לגו אפשרו לכם ליצור דמות משלכם מאז Lego Star Wars 2, אבל זו הפעם הראשונה שבה הדמות המעוצבת שלכם הופכת לחלק אינטגרלי מהסיפור.

המפתחים מסבירים שאתם תהיו מסוגלים לעצב את היכולת של הנבל שלכם, ואפילו לפתוח יכולות חדשות וחזקות יותר ככל שתתקדמו בסיפור. בינתיים זה נשמע מאוד דומה לדברים שראינו במשחקים קודמים בסדרה, רק שהפעם אנחנו יכולים גם לבחור את איך שהיכולת תראה.

אם אתם רוצים שהנבל שלכם יוכל להמיס לבנים, אתם יכולים לתת לו לירות קרני אור אדומות מהעיניים, לייזר ירוק מהיד, או אפילו זרם של בועות שיוצא מהקצה של חרב שהוא מחזיק.

Lego DC Super Villains

המשחק מתחיל כאשר Lex Luthor, Mercy Graves, והדמות שלכם מבצעים בריחה נועזת מהכלא ב-Stryker's Island. אבל זה לא השלב שאני זכיתי לשחק בו. הדמו התקדם קדימה לשלב מאוחר יותר, Gorilla City, שבו זכינו לשחק את Lex Luthor, Captain Cold, Heat Wave, Cheetah, וה-Reverse Flash כשהם פולשים לעיר כדי לפגוש את Gorilla Grodd.

בעוד שמשחקי לגו נשארו די דומים אחד לשני כשזה מגיע למשחקיות, Lego DC Super-Villains מציג מכניקת קרב חדשה – תפיסות וזריקות. אתם עכשיו יכולים לתפוס יריבים עם כפתור הפעולה של הדמות שלכם, לתת להם אגרופים, לפרק אותם, או לזרוק אותם על יריבים אחרים. זה מאוד כיפי, בייחוד כי זה נותן לכם דרך נוחה להשתמש במהלכי סיום מיוחדים על יריבים.

המשחק מציג דמויות חדשות לעולם Lego DC, עם חברים חדשים כמו Calendar Man, שיכול לשיר שיר יום הולדת שמח, B'dg, הפנס הירוק הסנאי, ו-Granny Goodness שיכולה לזרוק ממתקים, ובנוסף יש לה פטיפון והליכון רקטי.

לבסוף יש לנו את ה-Ventrilioquist (אומן הבובות), שנראה כמו הדמות המעניינת מכולם. אומן הבובות יכול לנוע גם בתור האומן וגם בתור הבובה, ויכול לשלוף החוצה פסנתר צעצוע ולנגן עליו.

Lego DC Super Villains

Lego DC Super-Villains גם שחררו פרטים חדשים ומבורכים על ה-Season Pass. ה-Season Pass יכלול כמות מרשימה של 6 חבילות שלבים ו-4 חבילות דמויות. שתי חבילות שלבים יוקדשו לסרט Aquaman הקרב, והשתיים הבאות לסרט Shazam. שתי חבילות השלבים האחרונות יהיו מבוססות על Batman: The Animated Series ועל סדרת הטלויזיה Young Justice.

קיבלנו גם לא מעט מידע על חבילות הדמויות – שתי חבילות הדמויות הראשונות יכילו דמויות מיקום הסדרות של CW אשר קרוי Arrowverse, ויכיל דמויות מהסדרות Arrow, Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow ואפילו Black Lighting. אני מאוד אוהב את הסדרות של CW, ולא יכול לחכות לשחק בתור הדמויות האהובות עלי משם.

חבילת הדמויות האחרונה שאנחנו יודעים עליה כרגע תהיה מבוססת על דמויות מ-Justice League Dark.

משחקי לגו תמיד היו מבין הדרכים האהובות עלי לבקר מחדש בעולמות הקומיקס, ו-Lego DC Super-Villains לא שונה. הולכת להיות כאן כמות אדירה של תוכן לאורך המשחק, ומהמעט שראיתי, הכל נראה מאוד מאוד מבטיח.

Lego DC Super-Villains עתיד לצאת ב-16 לאוקטובר, ל-Xbox One, PlayStation 4, Switch ו-PC. נסו ביניים לחשוב על כוח על שווה.