Major Nelson, שכולכם אמורים לדעת כבר ששמו האמיתי הוא Larry Hryb, כאן במזגן בשביל לספר לנו על 4 המשחקים שיהיו זמינים להורדה למנוי Xbox Live Gold במהלך חודש אוגוסט. למי שלא זוכר – נזכיר כי שני משחקי ה-Xbox 360 יהיו זמינים למשחק גם על קונסולת ה-Xbox One דרך אפשרות ה-Backwards Compatible של קונסולת ה-Xbox.

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להוריד את המשחקים הוא להכנס לקונסולה שלכם, ללחוץ על החלונית של ה-Gold ולהוריד. ניתן גם להכנס דרך אתר האינטרנט של Games with Gold.


משחקי Xbox One:

Slime Rancher

מפתחת: Monomi Park מול"ית: Monomi Park

ז'אנר: סימולציית חיים תאריך יציאה מקורי: 2016 תאריך זמינות להורדה: 01-31/08/17

במשחק זה, שעדיין נמצא בשלבי ה-Early Access, תכנסו לנעליו של חקלאי שמגדל למחייתו-Slime: בועות רפש חסרות צורה. בדומה למשחקי חווה אחרים, גם כאן המטרה שלכם היא לגדל את ה-Slime שלכם ע"י כך שתדאגו להאכיל אותן, לאסוף מהן את התוצרת שלהן הנקראת Plorts (אין לי איך לתרגם לכם את זה), ליצור עוד מהן ע"י רבייה בין זנים שונים של Slime, לאסוף חפצים שונים ולצאת להרפתקאות ברחבי החווה. כמובן שתוכלו לרכוש ציוד חדש ומבנים לחווה שלכם באמצעות הכסף אותו תקבלו ע"י כך שתמכרו את ה-Plorts שאספתם. המשחק משוחק מנקודת מבט ראשון (First Person View).

 

Trials Fusion

מפתחת: Ubisoft מול"ית: Ubisoft

ז'אנר: מירוצים-פלטפורמה תאריך יציאה מקורי: 2014 תאריך זמינות להורדה: 16/08-15/09/17

Trials Fusion הוא משחק מרוצים המתבצע בצורה של פלטפורמר – בעוד שהמשחק משתמש בגרפיקה תלת-מימדית, הוא משוחק במישור דו-מימדי בלבד (אנכי ואופקי). מטרת המשחק היא להגיע מצידו האחד של המסלול לצידו השני, בזמן המהיר ביותר מבלי להתרסק עם האופנוע. אתם שולטים על תאוצת ובלימת האופנוע, ושיווי המשקל של הרוכב על גביו, דבר שמאפשר לכם לבצע הרמות גלגל אחוריות או קדמיות, סלטות ועוד, כל זאת על מנת לצלוח את המכשולים. לראשונה בסדרה, Trials Fusion מאפשר לכם לסגנן את הרכיבה שלכם באמצעות פעלולי FreeStyle אותם ניתן לבצע בזמן שאתם באוויר. המשחק מתרחש בשנת 2042, וכולל בתוכו עלילה די הזויה ולא ברורה. כמו כן המשחק מתאפיין בחוש הומור מוזר במיוחד.

המשחק מכיל בתוכו גם עורך שלבים, מה שמאפשר לכם ליצור ולהוריד שלבים חדשים, ולהתחרות עם עד 7 שחקנים אחרים ראש בראש. בנוסף, בחלק מהשלבים אפשר לבחור לרכוב על טרקטורון!


משחקי Xbox 360:

Bayonetta

מפתחת: Sega מול"ית: Sega

ז'אנר: אקשן, Hack & Slash תאריך יציאה מקורי: 2010 תאריך זמינות להורדה: 01-15/08/17

Bayonetta הוא משחק Hack&Slash במבט שלישי, המתהדר במערכת קרבות המזכירה מאוד את סדרת המשחקים המצליחה Devil May Cry. במשחק תכנסו לנעלי העקב של מכשפה בשם Bayonetta. מערכת הקרבות של המשחק מכילה כלי נשק בטווח רחוק וקרוב, קסמים, Combos, פינשרים, הוצאות להורג, וכל מיני דברים שונים ומשונים כדי להביס את האויבים שלכם. בנוסף, תוכלו להפעיל את ה-"Witch Time" – מצב שיופעל כאשר תתחמקו כמו שצריך מהתקפה, דבר שיאט את הזמן באופן זמני ויאפשר ל-Bayonetta להנחית מהלומות של כאב על אויביה, לפני שיוכלו להגיב. כמו כן, המשחק משלב מערכת Loot, ניקוד על הביצועים שלכם בכל שלב, ועוד.

עלילת המשחק מתרחשת אי-שם באירופה, בעיר דמיונית העונה לשם Vigrid. אתם מתעוררים אחרי שינה של 500 שנה, ללא שום זיכרון, ואט אט תתחילו לגלות עוד על העולם סביבכם, תצברו כוחות קסם ועוצמות חדשות וכמובן תלמדו עוד על זהותכם.

 

Red Faction: Armageddon

מפתחת: Volition מול"ית: THQ

ז'אנר: משחק יריות מבט שלישי תאריך יציאה מקורי: תאריך זמינות להורדה: 16-31/08/17

משחק יריות ממבט שלישי זה, ישלח אתכם כל הדרך אל פלנטת מאדים הרחוקה, ויציב אותכם בנעליו של Darius Mason, כאשר מרבית מהמשחק מתרחש במערכת מנהרות מסובכת המאוכלסת ביצורים חיזריים למדי. המשחק מציג 2 מכניקות – GeoMod שמאפשרת לכם להרוס חלקים מסביבת המשחק, ו-Nano Forge – מכשיר המאפשר לכם לתקן מבנים שונים כמו מדרגות, ובכך תתקדמו בשלבי המשחק.

המשחק מספר על מושבה בכוכב מאדים, שמתקיימת מכרייה, ואחרי אירוע טרור שהשפיע על מזג האוויר על פני הכוכב, נאלצה לעבור אל מתחת לקרקע. הגיבור, שלא מצטייר כעפרון הכי מחודד בקלמר, הוא זה שמשחרר את גזע החייזרים שמתחיל לטבוח בכל תושבי המכרות.

המשחק מציג קו עלילה לינארי, בלי אפשרויות בחירה, והמשחק התקבל ברגשות מעורבים, אך עומד על ציון של 75% ב-MetaCritic.