בין ההכרזות של נינטנדו בפרזנטציה שלה ב-E3, אף אחד לא ציפה להכרזה מפתיעה על Metroid Prime 4 לנינטנדו סוויץ'. אמנם ה-3DS קיבל את המשחק Metroid Federation Force יחסית לאחרונה, אך אף אחד לא ציפה למשחק מסדרת Prime, מאחר והמשחק האחרון בסדרה יצא ב-2007 ל-Wii.

אלו מכם שלא מכירים את הסדרה, מדובר במשחק יריות אשר בו אתם משחקים את Samus Aran, ציידת ראשים בין כוכבית, כאשר היא יוצאת למשימות שונות בחלל. המשחקים מכילים אלמנטים של השרדות, אימה, ופתרון חידות, כאשר לאורך המשחק תאספו שדרוגים שונים לחליפות העוצמה של סאמוס ובכך תוכלו להגיע לאיזורים חדשים בכל פעם, בדומה למשחקי Zelda למשל.

המשחק הינו בשלבים מאוד מוקדמים בהפקה ולכן לא זכינו ליותר מטיזר עם שם המשחק, אך נעדכן כאשר יצאו עוד פרטים.

בנוסף, בהמשך האירוע, נינטנדו חשפו טריילר למשחק חדש ל-3DS, ושמו Metroid: Samus Returns. המשחק הינו רימייק למשחק השני בסדרת מטרויד, אשר יצא ל-Gameboy המקורי בשנת 1991. המשחק זכה לטריילר ובהמשך האירוע נחשף שהמשחק יאפשר למשחק בתלת מימד, יאפשר שימוש ב-Amibo, ויוסיף מספר רב של אפשרויות אשר לא היו קיימות במשחק המקורי, ביניהן יכולת של Melee Counter על מנת לדחוף יריבים אשר מתקדמים אליכם במהירות ויכולת חדשה בשם Aeon Pulse אשר תאפשר בין הייתר לסרוק חלקים במפה על מנת למצוא דרכים סודיות.

המשחק Metroid: Samus Returns יצא ל-3DS ב-15.9.2017. לעוד משחקיות תוכלו לצפות בחשיפה ב-E3 למטה ובטריילר למעלה.