חברת Crytek ישבה איתנו ב-Gamescom 2013 בכדי לדבר על המשחק החדש שלה Ryse: Son of Rome.

ריענון קצרצר למי שלא מכיר: Crytek זאת החברה שהביאה לנו את סדרת משחקי Crysis ואת האיכפתיות לאיך שהמשחקים שלנו נראים. הפעם קרייטק החליטה ללכת אחורה בזמן לרומא העתיקה בה אתם משחקים את סיפורו של מריוס טיטוס, חייל רומי צעיר שעד לרצח בני משפחתו בידי שודדי ברברים, ואז נוסע עם הצבא הרומי לבריטניה (Brittania) כדי לחפש נקמה. כשהוא עולה בסולם הדרגות במהירות, מריוס חייב להפוך למנהיג של הצבא והמגן של האימפריה במסעו לנקום את מות משפחתו.

המשחק הוא ממבט שלישי והתכונה המיוחדת שיש לו לעומת משחקי מבט שלישי אחרים זה שכאן האוייבים מתקיפים בו בזמן ולא אחד אחרי השני. אז אתם תצטרכו להתאים את עצמכם לשדה הקרב בצורה טובה יותר כי אם תחכו, יבואו עליכם מכל הכיוונים.

מצב משחק נוסף שהוצג זה המצב של שני שחקנים במולטיפלייר. במוד זה תשחקו צמד גלדיאטורים בזירה ענקית ותצטרכו לשרוד ביחד סבבים אשר מדמים סיפורים מיתולוגיים של רומא, בדיוק כמו שהרומאים עשו במשחקי הקוליסאום שלהם. חשוב לציין שלא יהיה מצב של שחקן נגד שחקן כי קרייטק רוצים שתרגישו את הקשר בין הגלדיאטורים.

קרייטק גם הכריזה ודיברה על המטרה לייצר את המשחק שנראה, ויזואלית, הכי טוב על ה-Xbox One. נראה אם היא הצליחה כשהמשחק ייצא בנובמבר, במקביל ליציאת הקונסולה לשוק.