ביקונקט טכנולוגיות, חברת הייבוא, שיווק והפצה של מוצרי טכנולוגיה מובילה בשוק, מתרגשת להציג בגאווה ובהתרגשות את ההשקה החדשה של מותג הגיימינג המרשים – GLORIOUS.

GLORIOUS Victory

GLORIOUS הוא ייצוג אמיתי של חברת חומרת גיימינג, שנוצרה על ידי חובבי גיימינג נלהבים, שהחליטו לכפות שינוי מהותי בתעשיית הגיימינג. הסיפור המרתק של GLORIOUS מתחיל בשנת 2014, כאשר גיימר מושבע נתקל באתגר זמינות לציוד גיימינג ומה שניתן היה להשיג הגיע במחיר גבוה. ברצונו להעניק לגיימרים כלים מושלמים לשחק ברמה הגבוהה ביותר. הוא החליט לקחת את המשבר בידיים וליצור מוצרים ייחודיים שיתאימו לצרכי הגיימר המודרני. עם תמיכת הקהילה ותקציב צנוע, נולד המותג GLORIOUS – חברה שכבר מתמודדת עם התעשייה בגאווה ובהצלחה.

מוצרי GLORIOUS מיועדים לשנות את חוויית הגיימינג ולהעניק לגיימרים את היתרונות הגדולים ביותר במחירים סבירים. ליין המוצרים החדש של GLORIOUS שיושק בישראל כולל מגוון רחב של מוצרים כמו עכברים ומקלדות, המעוצבים לתת את הביצועים המירביים בכל משחק. בין המוצרים שמיוצגים בהשקה זו, נמצאים העכברים GLORIOUS Model D Wired ו-GLORIOUS Model O Wireless, שנוצרו על מנת לספק את המהירות, השליטה והנוחות המרביות לכל גיימר. עם טכנולוגיית החיבור האלחוטי פורצת הדרך וחיישנים מתקדמים, מוצרי GLORIOUS מציעים חווית משחק מדהימה ואמינה.

Model D Wired and Wireless

עכברי הגיימינג קלי המשקל GLORIOUS Model D wired ו-GLORIOUS Model D Wireless, מציעים ארגונומיה, תכונות מתקדמות ומיועדים לספק מהירות, שליטה ונוחות מרביות לכל גיימר. עם עיצוב מתקדם ומשקל של 69 גרם בלבד, הם מאפשרים ניקוי קל ושמירה על זרימת אוויר מקסימלית במהלך המשחק. העכברים מגיעים עם מחווני DPI שניתן להגדיר ולתכנת באמצעות תוכנה ייעודית, חיישן PixArt 3360 עם דיוק ברמת הפיקסל ותגובה מיידית, נורות RGB, ורגליות G-Skates המאפשרות תנועה חלקה וללא מאמץ על משטח העכבר.

גרסאת ה-Wired מצוידת בכבל Ascended קל וגמיש, המעניק תחושה כמעט אלחוטית, ומחירו 329 ש"ח, ואילו גרסת ה-Wireless מספקת פעולה מהירה ונוחות מקסימלית עם חיבור אלחוטי 2.4 GHz ללא Lag לתגובה מיידית. בעזרת טכנולוגיית חיישן BAMF המתקדמת וסוללה עוצמתית המחזיקה עד 71 שעות של שימוש רציף, הוא מתאים במיוחד לגיימרים המחפשים את הביצועים הגבוהים ביותר ללא פשרות ומחירו 499 ש"ח.

Model O Wireless

העכבר GLORIOUS Model O Wireless הוא עכבר גיימינג אלחוטי קל משקל עם פעולה מהירה וביצועים מעולים, המבוסס על טכנולוגיה אלחוטית 2.4GHz המספקת השהיה כמעט אפסית וביצועים ללא רעש. עם חיישן BAMF המתקדם שעוצב ותוכנן יחד עם PixArt, הוא מציע דיוק מדהים ומהירות מעקב של 19,000DPI ו-400IPS, וקצב דגימה של עד 1000Hz.

הוא טיפה יותר קל מהאחים שלו ושוקל 68 גרם ומגיע עם סוללה עוצמתית שמספקת עד 71 שעות של שימוש רציף. ניתן כמובן לשחק בו תוך כדי טעינה עם כבל Ascended שכמעט ולא אמור להיות מורגש. יש לו שישה כפתורים מובנים הניתנים להגדרה ובגדול דיי מציג יכולות כמו האחים שלו אך מעוצב נמוך יותר וסימטרי בעבור שחקנים המחזיקים את העכבר ביד שמאל. מחירו 499 ש"ח

GLORIOUS GMMK 2

למשתמשי המקלדות, GLORIOUS מציעה את מודל GMMK 2, מקלדת גיימינג מכאנית המעוצבת במיוחד עבור גיימרים ויוצרים. עם תמיכה בהתאמה אישית עמוקה ותאורת RGB מרהיבה, המקלדת מציעה חוויה ייחודית של משחק.

מקלדת הגיימינג GLORIOUS GMMK 2, הינה מקלדת מכאנית מתקדמת ומעוצבת. עם פריסה של 99 מקשים ותמיכה בתאימות QMK להתאמה אישית עמוקה, היא מספקת חווית הקלדה חלקה ונעימה. עם תאורת RGB מרהיבה ותמיכה במתגים הניתנים להחלפה, היא מציעה פונקציונליות מתקדמת וחווית משחק מדהימה לכל גיימר.

המקלדת מאפשרת רמה מתקדמת של התאמה אישית של מקשי פונקציה ומקרו, מאפשר גם כן תאורת RGB לכל מקש עם 16.8 מיליון צבעים, שיוצרת חוויה ויזואלית מדהימה וסוחפת. המקלדת זמינה בשני גדלים; ה-GMMK 2 בגודל מלא (96%) המציע פריסה קומפקטית המשלבת את מקשי החיצים עם לוח מקשי המספרים שמחירה 729 ש"ח, וה-GMMK 2 TKL בגודל קומפקטי (65%) שם הדגש הוא על חיסכון במקום תוך השמירה על מקשי חצים חיוניים ומחירה 629 ש"ח.

בהשקת GLORIOUS בשוק הישראלי, ביקונקט מתרגשים להציע את הפתרון האידיאלי לצרכי הגיימינג וקוראים לכם להצטרף ולעבור לשלב הבא של גיימינג עם GLORIOUS!