שימו לב – משחק המסיבות Headsnatchers זמין לגישה מוקדמת בסטים.

המשחק האכזרי והמקסים הזה נותן לכם לבעוט בראשם של אויבכם כמו כדורגל, להוריד אותו בשירותים, ולשחק באולינג איתו. המשחק עושה את הכל בצורה הכי חמודה וטיפשית שאפשר.

הייתם אולי חושבים שהתיאורים הללו נשמעים ברוטליים להחריד, אבל אני מפצירה בכם, בראש ובראשונה, לראות את הטריילר כדי שתראו כמה חמוד להפליא הוא באמת.

זה חמוד וצבעוני בקטע פסיכי, נכון? אני מחבבת את האסתטיקה הפלסטית הרפלקטיבית של המשחק. Headsnatchers נראה כמו משחק מעולה לשחק עם חברים שלכם, ואני מקבלת וייבים חזקים למשחקים כמו Super Smash Bros ו-WarioWare. הקרבות במשחק יהיו מלאים בשלבים צבעוניים ויחודיים, כאשר תשחקו בקרבות מולטיפלייר, ראש בראש.

לחלופין, אולי תבחרו לצאת לעבר טירת הזומבים, מצב שחקן יחיד בו תוכלו להלחם בזומבים שרוצים לאכול את הראש שלכם. במצב זה תזכו להרבה פלאטפורמינג, ופתרון פאזלים קלים, שזה משהו שתמיד נחמד שיש.

בנוסף, במהלך המשחק תאספו ראשים חדשים שתוכלו להשוויץ בהם לחבריכם, אבל אל תאבדו את הראש כל כך מהר; אתם יכולים לעצב ראש משלכם לפי מה שעולה לכם לראש.

Headsnatchers עשוי להיות משחק מסיבה נהדר, ואתם כבר יכולים לשחק בו, הוא כבר זמין לקניה בגישה מוקדמת.

HeadsnatchersHeadsnatchersHeadsnatchersHeadsnatchersHeadsnatchersHeadsnatchersHeadsnatchersHeadsnatchersHeadsnatchersHeadsnatchers