הראיתם את סרטון המשחקיות של Far Cry 5 במסיבת העיתונאים של Ubisoft שהייתה בE3 2017? האמת שגם אם כן זה לא משנה – צפו בו שוב בשביל כל קרבות היריות, הפיצוצים והכלב החמוד ביותר בהסטוריית המשחקים.

עוד לא שיחקתי במשחק ואני כבר אוהב את הכלב הזה. שמו Boomer, הוא יכול לסמן אויבים בעולם, להשיח את דעתם ואף להביא את הנשק של האויבים ברגע שהם מתים.

Boomer הוא חלק מהמערכת החדשה הנקראת "Fang for Hire". מערכת זו נותנת לכם ל"גייס" בעלי חיים מסויים אשר יהיו לצדכם. תוכלו לשכור שכירי חרב שונים, כמו הצלפת גרייס ארמסטרונג (Grace Armstrong) או הטייס ניק ריי (Nick Rye) כחלק ממערכת ה-"Guns for Hire".

דן היי (Dan Hay) המפיק הבכיר של המשחק, ציין שישנה מערכת שלישית שנקראת "Friends for Hire" (חברים להשכרה). כמו שהשם מרמז, מערכת זו נותנת לכם לשחק עם חבר. משחק קואופרטיבי יהיה אפשרי רק און-ליין, מאחר והמשחק לא תומך במשחק קואופרטיבי על אותו המסך.

שאר סרטון המשחקיות מראה סוגים שונים של כאוס שתוכלו לעשות בעולם הפתוח של המשחק. כבר הזכרתי לעי"ל את הפיצוצים, אך ישנם דרכים שונים לחסל את האויבים. תוכלו גם לירות בהם מהשמיים עם מטוס או לרמוס אותם עם מחרשה.

Far Cry היא אחת מהסדרות משחקים האהובה עליי של Ubisoft ונכון לעכשיו אהבתי כל משחק של הסדרה אחרי Far Cry 2 (כן, אף סיימתי את עם פלטינום את Far Cry Primal). בעודי רואה מה ש-Ubisoft מתכננים לעשות עם Far Cry 5 אני מאוד מתרגש לקראת המשחק עצמו. נראה כי המשחק החדש הזה יהיה משוגע בדיוק כמו קודמיו. בתקווה, גם בו יהיו רגעים מגוחחים וכיפים.

Far Cry 5 יצא ב-27 לפברואר 2018 למחשב האישי, PlayStation 4 ול-Xbox One.