אחת מהחשיפות היותר מפתיעות מאת Ubisoft בכנס E3 השנה היתה Ghost Recon: Wildlands של טום קלאנסי. כשהסרטון הופיע לראשונה על המסך הגדול, רבים מאתנו כאן בגיימרספאק ניסו לנחש איזה משחק זה יכול להיות. אין צורך לומר שהיינו המומים, לטובה.

במשחק הזה, נכנס לעולם פתוח ועצום מימדים. באופן ספציפי, Ghost Recon: Wildlands מתרחש בבוליביה. בכדי לתפוש את בוליביה בקנה המידה הזה, המעצבים נסעו לבוליביה וחוו אותה בעצמם בגוף ראשון. מספר שנים מעכשיו בעתיד, בוליביה הפכה ליצואנית מספר אחת של קוקאין והחברה הזדונית שנקראת קרטל הסמים סאנטה בלאנקה השתלטה, והחלה בסחרור חסר שליטה לאלימות, אי-צדק ופריעת חוק.

הצוות שלכם נשלח לאסוף מידע ולעצור את האיום. ל-Ghosts ניתנת החירות לפעול בכל הטריטוריה הזו, מוציאים את הקרטל מאיזון אט-אט ולבסוף מפרקים אותו ואת בעלי בריתו. כיצד תשלימו את המשימות? לגמרי תלוי בכם, אבל היזהרו, מלחמה כוללת היא לא אופציה. לפני כל משימה יוטל עליכם לערוך תצפיות וסיורים נקודתיים ורק אז תצטרכו להחליט כיצד לגשת למשימה ולחסל את המטרות.

בזמן שאינכם במשימה, שוב יהיה לכם החופש לשוטט בחופשיות בכדי למלא מטלות שיביאו לכם תועלת. לדוגמא, תוכלו לתקשר עם חלק מה-NPC's הלא עוינים ולבנות עמם מערכות יחסים שיכולות להוכיח עצמן כיעילות בעתיד. עם זאת יהיה עליכם להיזהר, התמודדות לא נכונה עם מצבים יכולים לשנות את המסלול לא רק של המשימות, אלא של המצב הכללי במדינה. מה שיכול להביא להשתלשלויות אירועים שליליות מאד בסיפור.

עוד לא פורסם תאריך שחרור לכותר הזה, אבל אנחנו מחכים בציפייה לכל פיסת מידע על המשחק המעניין הזה בסדרת Ghost Recon. כל מה שאנחנו יודעים זה מה שדומיניק באטלר (Dominic Buttler), המפתח הראשי של המשחק, יחד עם המפיק נורדין עבוד (Nourdine Abboud) סיפרו לנו בראיון בלעדי במהלך E3 2015. צפו בראיון למטה, ואחריו גם תמצאו גלרייה של תמונות מרשימות למדי מתוך הדמו של Ghost Recon: Wildlands.