חברת מיקרוסופט אירגנה ביום שלישי, התשיעי באפריל, אירוע מיוחד לקראת השקת המשחק Titanfall בארץ על קונסולת ה-Xbox 360. ומכיוון שאף מסיבת השקה לא שלמה בלי הצוות של GamersPack, הוזמנו לאירוע כדי להתנסות במשחק ולשמוע כמה מילים על Titanfall בפרט ועל סצנת המשחקים בארץ ישראל בכלל.

חברי GamersPack כבר ראו את Titanfall בפעולה בסרטון המבט החטוף שעשינו במרס. אם עוד לא יצא לכם לצפות בו, שמנו אותו ממש פה למטה בשבילכם.

מלבד כמה עמדות של Xbox 360 עם Titanfall, היו שתי עמדות Xbox One עם פורצה 5 ו-Kinect Sports Rivals החדש. אבי וגיא ניצלו את ההזדמנות בשביל להביך את עצמם בפומבי אל מול הקינקט החדש.

לאחר שנתנו לנו מספיק זמן בשביל לנסות ולראות הכל, עלה על הבמה רון קלדס, מנהל המותג של Xbox בישראל, יחד עם נועם וייסברג, מנכ"ל חברת עדלי. שניהם דיברו על Titanfall וכמה הם (וכמובן אנחנו) שמחים שהמשחקים מגיע לארץ ושבמהרה כולנו נוכל לשחק אותו על קונסולת ה-Xbox 360 שלנו.

אבל פיסת החדשות הבאמת מעניינת שנחשפה באירוע הייתה על מארז Titanfall מיוחד שיגיע במקביל למשחק, שכולל קונסולת Xbox 360 חדשה ועותק פיזי של המשחק. בנוסף, רון קלדס אישר רשמית שקונסולת ה-Xbox One תגיע ישראל בספטמבר.

כשרון ונועם ירדו מהבמה, זכינו לצפות במופע ברייקדאנס קצר בהשראת קטעי משחק מתוך Titanfall, שחתם את האירוע באופן קצת מוזר.

סה"כ היה אירוע מהנה שנתן לנו לראות איך המשחק, שכבר יצא לפני כחודש על קונסלת הודר החדש של מיקרוסופט, נראה על ה-Xbox 360. אנחנו חייבים לציין שהופתענו לטובה. המשחק רץ חלק ולא היה חסר עם מי לשחק ברשת (למרות שהמשחק עוד לא יצא רשמית בשאר אירופה).

Titanfall יגיע רשמית לארץ ולשאר אירופה ביום שישי, ה-11 באפריל, על ה-Xbox 360.