כהמשך למבול ההכרזות והטריילרים בתערוכת Paris Games Week 2017 זכינו לעוד שלושה משחקים מבטיחים שהוצגו.

המשחק הראשון הוא Ghost of Tsushima – משחק חדש על ידי Sucker Punch האגדית, החבר'ה שעשו את סדרות Infamous ו- Sly Cooper המעולות. לא הרבה ידוע על המשחק מהטריילר מלבד העלילה. אנו משחקים סמוראי שמת וחזר לתחייה אחרי שנהרג על ידי מונגולים הפולשים ליפן *הכנס בדיחת סאות' פארק לכאן*. נראה שהסמוראי חזר לתחייה יותר נינג'ה מסמוראי וניתן להניח שבהתאמה המשחקיות תהיה קצת יותר נוטה לכיוון ההתגנבות אבל עדיין תהיה דומה ל-Infamous עם כוחות מיוחדים. פרטים נוספים נדע בהמשך.

המשחק השני הוא Detroit: Become Human – משחק על ידי Quantic Dream בפיקוד David Cage. המשחק הוא בעולם עתידני אך לא יותר מדי רחוק בו יש אנדרואידים שמשרתים בני אדם. אנו שולטים על מספר דמויות של אנדרואידים בסיפור דינמי שבו הדמויות יכולות למות במידה ואנו מבצעים את ההחלטות הלא נכונות. בטריילר רואים דוגמה לכך כאשר הדמות הראשית היא אנדרואידית בבית עם אבא אלים. בהתאם למה שנחליט האבא יכול למות או לחיות. המשחק יגיע ל-PlayStation 4 ב-2018.

המשחק השלישי הוא The Hong Kong Massacre – משחק יריות twin stick שמזכיר מאוד את Hotline Miami רק שמתרחש בהונג קונג ומחליף את החוויה הסטלנית בחוויה סטייליסטית. המשחק נוצר על ידי על ידי סטודיו שוודי Vreski והוכרז כבר מקודם למחשב אישי וכעת הוא יגיע גם לקונסולות PS4.

אני באופן אישי שמח מאוד מההכרזות אבל עדיין מקווה לראות Bloodborne 2 בזמן הקרוב.