המפתחת Rare עובדת על משחק חדש עליו הכריזה בטריילר בכנס X019 שהתקיים בסופ"ש האחרון. הטריילר מרהיב ביופיו ומציג חיות מופלאות בהחלט אבל זה בערך כל המידע שהוא מציג.

בשלב זה, אין הרבה שאנחנו יכולים לומר לכם על המשחק Everwild חוץ מזה שהוא צבעוני ושזהו IP חדש מבית Rare. כל שאנחנו יכולים לעשות, מאחר והמפתחת לא ממש חשפה הרבה פרט לטריילר הזה, הוא להעלות השערות לגביו.

שמנו לב לשלוש דמויות שהופיעו לאורך הטריילר. עושה רושם שהמשחק יהיה מעין עולם פתוח שמטרתו היא לחקור את הסביבה הפסטורלית המרהיבה, יתכן ושלושת הגיבורים שלנו ישחקו בשיתוף פעולה אך זאת השערה בלבד בשלב זה. העולם בו הם נמצאים עוצר נשימה כמעט, עם בעלי חיים ציבעוניים ומעניינים, נופים מופלאים ויש תחושה שגם קסם מעורב כאן.

ישנה אפשרות סבירה שעל זה Everwild מבוסס – לטייל בטבע קסום ולהתכרבל עם בעלי חיים מיוחדים עם קרניים פרחוניות. מצד שני, יתכן והטריילר הזה חינני כל כך כי אמור להיות אי שם טוויסט שיוציא את כולנו מכל היופי והנוחות הזאת ונגלה שבכלל צריך לצוד את בעלי החיים האלו. אני ממש מקווה שהחלק של להתכרבל יהיה החלק הנכון כי הרי מי לא רוצה להתכרבל עם צבי חמוד שכזה?

מאחר ומדובר ב-Rare, אנו מניחים כי המשחק יכול להיות עוד משחק שבו החברה תמשיך להשקיע גם לאחר צאתו, בדומה למשחק אחר של החברה בשם Sea Of Thieves, שאגב, החברה הצהירה כי היא תמשיך לתמוך בו תוך כדי שהם עובדים על ה-IP החדש. אין למעריצי המשחק מה לדאוג אם כך.

על פי הטריילר אנו מניחים כי המשחק ישוחרר בעתיד (הקרוב?) לקונסולת Xbox One ואולי גם למחשב. אולי אפילו נזכה לראותו על הקונסולה Xbox Scarlett. כך או כך, הוא סיקרן אותנו ללא ספק.