ישנן שתי סיבות עיקריות למה החלטנו ללכת לראות את הדמו של Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t dry בגיימסקום 2018: ראשית , אנחנו מאוד אוהבים משחקי הרפתקאות ושיחקנו בכל המשחקים בסידרת Leisure Suit Larry .

שנית, ממש רצינו לראות איך המפתחת CrazyBunch מתכננת להחיות את לארי ב-2018. מסתבר ש-Wet Dreams Don’t Dry מתון יחסית לשאר הסידרה.

Kevin Niederelz, האחראי על המשחק, היה אחראי על הצגת הדמו. הדמו מתחיל ממש בתחילת המשחק: לארי מתעורר בחדר חשוך לאחר לילה נוסף בו הוא חיפש אהבה במקומות הלא נכונים, אבל הוא לא יודע איך הוא הגיע לחדר הזה.

מיד אנו מגלים כי אנחנו משחקים בתור Larry Laffer, ולא הגרסא המודרנית שלו Larry Lovage. אבל זאת לא גרסה מבוגרת יותר, אולי יותר חכמה של Larry Laffer – זהו אותו לארי המקורי מ-1987. איכשהו הוא קפץ בזמן והגיע לשנת 2018.

מה לארי עושה ב-2018, ואיך הוא הגיע לשם הם חלק מהתעלומה. המפתחים רמזו שלא הולכת להיות התמקדות רבה על "איך" הוא הגיע לשם – זוהי בעיקר דרך לייצר עלילה של "אדם הנמצא לא בזמנו". מה שיותר מעניין אותם זה לבחון איך קלישאה של שנות ה-80 כמו לארי ישרוד בעולם של ימיינו.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry

המשחקיות היא של משחק הרפתקאה point and click קלאסי: מקש-שמאלי כדי לבצע אינטראקציה עם דברים ומקש-ימני כדי לבחון דברים. יש גם "תיק" בו תוכלו לשמור חפצים ולשלב ביניהם, כדי להשתמש בהם לאחר מכן כדי לפתור מגוון פזלים.

אנו פותרים פאזל שכזה כדי להדליק את האורות ולהדליק את המעלית שלוקחת אותנו מהחדר התת קרקעי ישר למקום מכר- הבר של לפטי (Lefty), שנראה נורא יותר משנראה ב-1987.

בתוך הבר, אנחנו פוגשים את לפטי, שמאוד מופתע לראות אותנו, כמו כן אנחנו פוגשים את Becky Butters. נידירלז התייחס לבקי כ-"מובילת דעה חובבנית" והסביר שכל דמות ב-Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry מייצגת סטריאוטיפ אחר.

בקי היא אחת משבע דמויות שניתן לחזר אחריהן במשחק המלא. לכל דמות יש סדרת משימות ועלילה משלה, ואתם בוחרים באיזה דמות להתמקד בכל פעם, מה שהופך את Wet Dreams Don’t Dry למשחק לא-לינארי. למרות זאת, בסופו של דבר מטרתו העיקרית של לארי היא כמו תמיד: לצאת לדייט עם בעלת הכוח החכמה והסקסית Faith.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry

כדי לזכות בהערכתה של פיית', לארי צריך קודם לזכות ב-90 נקודות בטימבר – אפליקציית דייטים. למזלו, הוא נתקל באב טיפוס משוכלל של סמארטפון של חברת Prune (הגרסה המקבילה של המשחק ל-Apple, שבניין המטה שלה נראה כמו איבר מין גברי, והלוגו שלה נראה כמו איבר מין נשי).

כאן נכנסות הדמויות שניתן לחזר אחריהן למשחק. לארי צריך לזכות בליבן, לספק להן דייט מעולה וגם, אהמממ, "לספק את הסחורה" כדי לקבל ציון טוב באפליקציה.

הרעיון דומה קצת ל-Leisure Suit Larry 7: Love for Sail, שבו צריך לחזר אחר ולזכות בליבן של מספר דמויות כדי להשיג דייט עם הקפטנית של הספינה.

בזמן הצגת הדמו, שאלנו את נידירלז מהו הטווח גילאים המינמאלי אליו הם מכוונים עם המשחק Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry. תשובתו הייתה שהטווח נע בין 13 עד 16. רק נזכיר לכם ששאר משחקי לארי היו "למבוגרים" (+17), אז המהלך הזה קצת לא צפוי.

אבל, אפשר למצוא את ההגיון במהלך זה אם נזכר שאנחנו בשנת 2018, ולפתח משחק שבו המטרה היא לפתות ולהחפיץ נשים אינו… נסלח כפי שהיה פעם.

בגלל זה Wet Dreams Don’t Dry מתמקד יותר בהומור מאשר בסקס. שלא יהיה שום ספק, כל הבדיחות עדיין גסות, והרבה מראות דימויים מרמזים, אבל אין שום דבר בוטה מבחינה מינית.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry

כמו שקיווינו כשהמשחק רק הוכרז, Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry ממשיך עם ההומור האייקוני של הסדרה ומעדכן אותו למאה ה-21.

לא תמצאו שום עירום במשחק, ונשים אינן מוצגות בצורה פוגענית (לפחות ממה שראינו בדמו). כדי להיות בטוחים, ביקשנו מאחראית צוות הווידאו שלנו ניקול דייב להצטרף אלינו לפרזנטציה, ונראה כי היא אהבה את ההומור.

אנחנו מאוד התלהבנו מהגרסה המחודשת הזאת של לארי, המשחק צבעוני, עם יותר מ-30 אזורים חדשים שניתן לחקור, וכולם צוירו ביד, הוא נראה מצחיק נורא, עם הומור ילדותי מהסוג הטוב.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry עתיד לצאת ל-PC ב-7 לנובמבר, 2018.