אם אתם אוהבים League of legends ועוקבים אחרי משחקי האליפות, אתם בטוח מכירים את ההתרגשות המטורפת הנלווית אליה. אם זה כאשר שחקן מבצע מהלך מדהים, בריחה לא צפויה או Outplay לא נורמלי על שחקן אחר, מה שגורם לכל הקהל לפרוץ בשאגות של עידוד והתלהבות. כשחקנית תמיד רציתי להצטרף לאותו ההייפ ולחוות את התהילה, אך עם השגרה שסביבי, אף פעם לא הייתה לי הזדמנות. כשרציתי להתחרות נגד חברים, זה בדרך כלל היה דרך משחקי custom שהם יותר מוגבלים ממשחק רגיל, וכשנלחמתי עם קבוצת חברים מרמות שונות דרך flex ranked לא הרגשתי באמת שיקוף של היכולות שלנו במשחק בגלל הדירוג הלא מסודר ב-flex.

כאן Clash נכנס לפעולה. אם לא שמעתם על קלאש עד עכשיו, כנראה שאתם ממש לא בעניינים. קלאש הוא שמה של התחרות החדשה לשחקנים שבבית ומאפשרת להלחם כקבוצה בקבוצות אחרות על פרסים שווים וכן, גם על גביע בסוף. אם עד עכשיו הייתם רגילים לעודד אנשים מפורסמים ב-LCS, הגיע הזמן לעודד את האלופים שמאחורי המקלדות.

ההודעה הראשונה בנושא יצאה אי שם בתחילת העונה השמינית במשחק, בה אימתו המפתחים של Riot את השחרור הצפוי של Clash. כעת לאחר 5 חודשים של המתנה, סוף סוף התחרות יוצאת לדרך ב-25 למאי, 2018. התחרות עצמה תמשך 3 ימים כל שבועיים בסופי השבוע בלבד. עד ליום התחרות תוכלו לבנות לעצמכם קבוצה ולגייס חברים מכל רחבי העולם או להצטרף לקבוצות קיימות. לאלו ממכם שרוצים להרשם אך אין להם קבוצה ,Riot פתחו אפשרות דרך אתר op.gg בה ניתן לחפש קבוצות פתוחות שיתאימו לסטייל שלכם או לגייס אנשים אחרים לתפקידים החסרים לכם בקבוצה.

אז איך מתחילים? קודם כל תצטרכו קבוצה. אז או שתגייסו את החברים שלכם ותבנו קבוצה משלכם, או שתצטרפו לאחת קיימת. כמובן חשוב שלכל השחקנים בקבוצה יהיה דירוג במערכת ה-ranked ויהיו עם honor 2 ומעלה לשם קבלת פרסים. לאחר הקמת הקבוצה תקבלו דירוג ראשוני.

30 דקות לפני התחרות כולם יצטרכו להיות נוכחים כדי לאשר את השתתפותם. לאחר מכן, תוכלו לראות את הקבוצות בהם תלחמו וכן את הדמויות הכי פופולריות בקרב השחקנים בקבוצה, כך שתהיה לכם אופציה לבצע באן לכל הדמויות שמעצבנות אתכם או סתם להרוס לאויב את אסטרטגיית הלחימה שתכנן מראש.

ניצחונות יאפשרו לכם לעלות בדירוג ולהלחם בקבוצות טובות יותר ולקבל פרסים הרבה יותר שווים. אם אתם מרגישים ממש בטוחים לגבי הסיכויים שלכם, אולי כדאי לכם להמר על הקבוצה שלכם ולהעלות את שווי הפרסים שתקבלו. כניסה לעמוד הרשמי של התחרות תאפשר לכם לקבל כרטיסי הימורים כבר עכשיו.

אז למה אתם מחכים? בואו להראות את היכולות שלכם ב-Clash. וכמו תמיד, ניפגש בריפט. בהצלחה!