מה שאתם רואים כרגע הוא לא בהשפעתה של פטרייה, גזר מקולקל, או בקבוק האקונומיקה האחרון אותו ניסיתם לגמוע (ואני יכול לאשר את האחרון): מאריו, כותר הדגל של נינטנדו עומד לשתף פעולה עם הארנבים המטורפים (Rabbids) של יוביסופט. כן. אותם ארנבים שהכניסו את ריימן לתרדמת בת חמש שנים עומדים לככב במשחק לצד מאריו.

Mario + Rabbids Kingdom Battle עומד להיות משחק בסגנון RPG טקטי, בו ייכבו מאריו, לואיג'י, הנסיכה פיץ', יושי, וארבעה ארנבים שלבושים כמו דמויות אלה. אם להאמין להדלפה הזו האיחוד הלא טהור הזה עומד להגיע לסוויץ' בקיץ הקרוב. ההדלפה היא לא טריילר או מידע לא ברור ממקור לא רשמי, אלא שקופיות ממצגת שהציגה את המשחק בפני הראשים הגדולים של אחת החברות.

לכל אחת מאותן הדמויות יהיה סגנון משחק, "אישיות", ונשק ייחודי משלה, מה שיהפןך את המשחק לראשון שהציג את הקמע של נינטנדו משתמש בנשק (לפחות מחוץ לSuper Smash Bros). מאריו יצטרך כמה עזרה שרק יוכל, שכן 65% מהמשחק יהיה קרב, מה שמשאיר 35% לחקר עולם. מערכת הקרב תשלב קפיצות, חמיקות,נשקים משתפרים ומחסה הריס.מאריו והחבורה יילחמו בשבעה סוגי אויבים שונים ובוס אחד בכל עולם, לאורך ארבעה עולמות מעוותים מלאים בהפתעות.

שני שחקנים יוכלו לשחק ביחד במצב קו-אופ מקומי, אף על פי שהשקופיות לא אומרות דבר במפורש לגבי מצב קו-אופ ברשת, או קו-אופ עם יותר שחקנים. הן כן מזכירות שהמשחק יהיה באורך של כעשרים שעות, סביר לRPG, אף על פי שאני אדאג לפרס נובל לשלום לכל מי שיעמוד חמש שעות בפניהם, או לפחות איזכור של כבוד בפרסי Gamerspack בסוף השנה.

השקופיות מגלות לנו גם שהמשחק ייחשף רשמית בE3, כנראה באירוע של יוביסופט, או ב"בית העץ של נינטנדו". זה יהיה הגיוני יותר אם אלו יהיו יוביסופט, שכן המשחק יפותח ע"י יוביסופט פאריז ומילאן בעזרת מנוע Snowdrop. הנה עובדה משעשת: זהו אותו מנוע שמשמש לפיתוח The Devision וSouth Park: The Fractured But Whole. אולי נשחק בזה ולא בארנבים?

ועכשיו ברצינות, אני יכול להבין למה המשחק הזה יוצא – מאריו הוא מותג פופולארי בקרב גיימרים צעירים, והארנבים, בין אם אתם אוהבים אותם או שונאים אותם, הם מותג פופולארי בקרב ילדים, כולל סדרת משחקי מסיבות, סדרת משחקים טיפה יותר עמוקים, ואף סדרת טלוויזיה משלהם. זה הגיוני לשים אותם במשחק משלהם, במיוחד על קונסולה חדשה שרוצה קהל. זה לא אומר שאני לא הולך להקיא כל פעם שאראה את ארנב-פיץ' עושה סלפי…

Mario + Rabbids Kingdom Battle מתוכנן לצאת באוגוסט-ספטמבר השנה בלעדית לNintendo Switch. אתם מוזמנים לראות את שאר השקופיות מהמצגת. על אחראיותכם. ראו הוזהרתם, זה לא מראה נחמד.