בינואר האחרון קיבלנו ידיעה מרעישה – הרחבות למשחקי דור 8 של פוקימון. לאלו שלא מודעים, הרחבות מעולם לא היו הסגנון של חברת Game Freak, מפתחי המשחקים הראשיים של פוקימון, לכן ידיעה על הרחבות היוותה תקדים חיובי. בשידור המיני דיירקט החטוף שפורסם היום, Nintendo חשפו פרטים נוספים על ההרחבה הראשונה, The Isle of Armor:

הפרטים כוללים הבנה יותר מעמיקה על מה שכבר ידענו על ההרחבה הראשונה. ראשית, בהרחבת The Isle of Armor ידענו שנצטרף לדוג'ו, שם נתאמן תחת מאסטר מסטרד, המנטור של אלוף גאלאר (לשעבר) לאון, ויחד עם הפוקימון האגדי של ההרחבה הזו, קאבפו (Kubfu). בנוסף, ידענו כי הוא יוכל להתפתח לפוקימון אורשיפו (Urshifu) שלו שתי צורות.

הטריילר מסביר איך תוכלו לבחור לאיזו צורה הקאבפו שלכם יתפתח; באי תוכלו לאתגר אחד משני מגדלים הנקראים "מגדלי שני האגרופים" (Towers of Two Fists), וצורת האורשיפו שלכם תיקבע לפי מי מבין שניהם, מגדל האופל או מגדל המים, תחליטו לאתגר. בסוף האתגר, קאבפו יתפתח לאורשיפו בסגנון Single Strike אם בחרתם במגדל האופל ולסגנון Rapid Strike אם תבחרו במגדל המים.

כאשר תסיימו את האתגר של The Isle of Armor, הפוקימון ההתחלתי שלכם יקבל את צורת הג'יגאנטאמאקס שלו כפרס על השלמת ההרפתקה. בנוסף לצורות החדשות והמגניבות שכבר ראינו, מתקפות הסוג שלהם (כלומר צמח, מים ואש) יקבלו עוצמה גדולה יותר מזו של צורת הדיינמאקס, וכן תקבלנה אפקט נוסף – המתקפות הייחודיות מבטלות יכולות של פוקימונים (כך למשל, תוכלו לפגוע קשות במימיקיו גם כאשר נקודות החיים שלו מלאות). עוד לא ברור לי האם מדובר רק בפרטנרים המקוריים או האם ברגע שנסיים את האתגר, כל התחלתי של גאלאר שיש ברשותנו יוכל להשתנות לצורת הג'ייגנטאמאקס.

בנוסף, תוכלו לבחור מבין מגוון נוסף של תסרוקות, פריטי לבוש ורקעים לכרטיס המאמן שלכם וליצור דמות אפילו יותר ססגונית מבעבר. לקינוח, אלו מכם שירכשו את ההרחבה לפני סוף אוגוסט יקבלו בונוס – חליפת ספורט וכובע של לאון. הרחבת The Isle of Armor עתידה לצאת עד סוף יוני 2020, ואני אישית מקווה שלא יהיה שינוי בלו"ז.

the isle of armor