המשחק Code: Realize Guardian of Rebirth נמצא בשוק כמה שנים, ויצא בשנת 2014 לקונסולת PS Vita. מספר שנים לאחר מכן, המשחק והמשכו, Code: Realize Future Blessing יצאו גם לקונסולת PlayStation 4 יחדיו תחת השם Code: Realize Bouquet of Rainbows. המשחק יצא גם לקונסולת Nintendo Switch אך רק ביפן, ועכשיו הגיע התור של העולם המערבי לקבל פורט למשחק. בנוסף, גם משחק ההמשך שלו צפוי לצאת בגרסה עולמית לקונסולה הפופולרית.

אבל קודם כל בואו נבין מה המשחק הזה בכלל. מדובר ברומן ויזואלי המגולל את סיפורה של קרדיה (Cardia) שנאלצת לחיות בבידוד בגירסת לונדון סטימפאנקית של המאה ה-19. למה בידוד? מסתבר שקרדיה סובלת מבעיה מסתורית הגורמת לדמה להיות רעיל ביותר ומתוך כך למגעה להיות קטלני.

לתושבי לונדון יש אפס סובלנות לדברים שכאלה, והם הוציאו לה שם של מפלצת והחרימו אותה. שרשרת של מקרים גורמים לקרדיה להירדף על ידי המשמר המלכותי ונחטפת על ידי גנב בשם ארסני לופין (Arsène Lupin) וחוברת למספר רב של דמויות שאולי יהיו מוכרות לכם מהספרות המערבית (למשל ויקטור פרנקנשטיין) ויוצאת למסע שיעזור לה להבין את עצם קיומה.

המשחק Code: Realize Guardian of Rebirth זמין כבר היום לרכישה בשתי גרסאות; גרסת האספנות כוללת את המשחק, ספר אומנות, מחזיק מפתחות אקרילי וכן דיסק של פס הקול. לגרסה הבסיסית לא תצטרכו לחכות, ניתן לרכוש אותה הן באופן פיזי והן באופן דיגיטלי.

כאמור, המשחק זמין לרכישה כבר היום, ואם מאוד התחברתם אליו והוא השאיר טעם של עוד תשמחו לדעת שיציאת משחק ההמשך קרובה, באפריל 2020.