ראש חברת Tango Gameworks והמנהל של המשחק Resident Evil,­ שינג'י מיקאמי (Shinji Mikami) , עלה בזמן התצוגה של Bethesda ב-E3 2019 כדי לחשוף את המשחק GhostWire: Tokyo.

GhostWire: Tokyo הוא משחק אקשן-הרפתקה בו תלחמו באויבים על-טבעיים כדי להגן על טוקיו מהאפלה שפלשה אליו. היעלמויות מסתוריות של האוכלוסייה מתרחשות בכל העיר, וזהו תפקידכם לגלות מה גורם לכך ולחסל את מקור הרוע, החדש והבלתי מוסבר הזה.

מיקאמי מהר מאוד פינה את הבמה לאיקומי נקמורה (Ikumi Nakamura), מנהלת פרויקט ב-Tango שאחראית על הובלת פיתוח המשחק, שסיפרה לנו עוד עליו.

תחילה, נקמורה ציינה שהמשחק הוא "מצמרר" אבל הוא לא משחק אימה-הישרדות כמו משחקים קודמים של Tango, למשל The Evil Within ו-The Evil Within 2.

במסע שלכם למציאת האמת, תתקלו בתאוריות קונספירציה ואגדות מקומיות, ותצללו עמוק לתוך עולם המסתורין. תפגשו רוחות, חלקן מסוכנות וחלקן טובות, ואנשים שניצלו בעלי סיפור אישי משלהם. אפשר לראות חלק מהרוחות הללו בטריילר, ונראה שהן מאוד מושפעות מהסיפורים היפניים.

בנוסף לכך, בשלב זה אנחנו יודעים שלדמות שתשחקו יהיו "כוחות ספקטרליים מסתוריים" כלשהם שבאמצעותם אתם תלחמו נגד הלא נודע, ככל שהמשחק מתקדם. בנוסף לכוחות, הדמות הראשית מצוידת בקשת, שניתן להניח שהיא משמשת כדי להלחם באויבים גם כן. או אולי באיומים שגרתיים יותר.

אחרי צפייה בטריילר של GhostWire: Tokyo  מ-E3 2019  אנחנו חייבים להגיד שאנחנו מקבלים תחושה מאוד דומה ל-The Leftovers, רק עם יותר רוחות. גם כאן אנחנו רואים אנשים שנעלמים פתאום, ומשאירים ערמות של בגדים מאחור. זה נראה מאוד מגניב ויזואלית, ואנחנו מקווים לראות עוד מזה בזמן אמת במשחק.

נכון לעכשיו, ל-GhostWire: Tokyo אין עוד תאריך שחרור, ולא ידוע עוד על אילו פלטפורמות יהיה אפשר לשחק אותו.