כנס E3 הביא איתו הרבה הכרזות וטריילרים חדשים. המוזר, וייתכן המעניין ביותר מהם הוא הטריילר החדש של Death Stranding.

המוזרות של Death Stranding אינה חדשה. ראינו בעבר טריילרים מהמשחק, וכולם היו ביזאריים ומבלבלים. עם זאת, הפעם אנחנו סוף סוף רואים קטע גיימפליי וממנו לומדים יותר על הדמיות, העולם והסיפור.

עיקר הטריילר בנוי מסצינות סינמטיות ולא קטעי משחקיות (זה משחק של קוג'ימה אחרי הכל), אבל אנחנו זוכים לראות את נורמן רדיוס מסתובב בעולם, כשהוא סוחב דברים שונים ומשונים.

הודות לפוסט מאוד ארוך שפרסם הידאו קוג'ימה, אנחנו יודעים שדמותו של רדיוס היא של איש צבא או ותיק מלחמה. הוא בעל "ידיים של מקצוען. מישהו קרוב לעובד צוארון כחול". אם נשפוט לפני הוידאו, הוא כנראה סוג של שליח, סוחב פריטים חשובים סביב העולם ההרוס (אך יפהפה). העובדה ששמה של הדמות היא Sam Porter Bridges, הוא גם רמז עבה.

בחלק מתקדם יותר של הוידאו אנחנו רואים את סאם מתגנב מעבר לרוחות רפאים שחורות המשמשות כאויבים במשחק. נראה שהן אינן יכולות לראות את סאם, אלא רק לשמוע אותו, וזו הסיבה שהתגנבות היא חלק משמעותי בגיימפליי. לצערנו, גם אנחנו לא יכולים לראות "אותם", אלא רק את העקבות שהם משאירים בבוץ. עם זאת, ישנן דרכים לגרום להם להיות טיפה יותר ברורים. כאן נכנסים התינוקות המוזרים, שאנחנו כל הזמן רואים בטריילרים של המשחק.

בטריילר, רואים את סאם מחבר חיישן שנתלה מהכתף שלו, לקפסולה שמכילה עובר. נראה שהמכשיר הזה מאפשר לסאם לראות מה שהתינוק רואה – דמויות שחורות מרחפות הקשורות אחת לשניה עם מיתר הדומה לחבל טבור ארוך. אני בטוחה שיש מנה בריאה של סימבוליות איפשהו שם.

למרות זאת, אפילו עם האביזר הזה, סאם נכשל להישאר מוסתר, והדמויות תופסות אותו. אנחנו לומדים מהוידאו הזה שזה נקרא "Voidout", וככל הנראה שווה ערך למוות במשחקים אחרים. בנוסף, אנחנו מגלים שסאם יכול לחזור מה- Voidout, אבל ה"איזור מסביב עדיין יהיה מכתש". אז ככל הנראה נפסיד את כל הנשקים והאביזרים שאנחנו צריכים להעביר, אם ה-Voidout מתרחש.

הטריילר גם מציג שתי נשים נוספות ב- Death Stranding. הראשונה היא השחקנית הצרפתיה ליאה סדו המדבבת אישה מסתורית שסאם פוגש במערה. אנחנו לא יודעים כלום עליה, אבל היא משתמשת במושג "Timefall". עוד לא ברור לנו מה זה Timefall, רק שזה מזיז במהירות כל דבר שבו הוא נוגע. מאוחר יותר ניתן לראות אותה אוכלת יצור הדומה לרימה שנקרא "Cryptobiote". ייתכן שאכילתם מגן עליה מ-Timefall, אז אולי אלו משאבים שניתן לצרוך.

השחקנית השניה היא לינדזי ווגנר, האישה הביונית עצמה. אנו רואים אותה לראשונה בתמונה שסאם מנסה לתפוס, אך מאוחר יותר אנו רואים גרסה צעירה שלה עומדת על חוף ים. קוג'ימה ציין שלמען הסיפור הם היו צריכים לשחזר את דמותה הצעירה של לינדזי מתוך סריקה תלת מימדית שלה היום. ייתכן שהיא קורבן של Timefall או אולי של משהו אחר שלא ראינו עדיין.

זה כל המידע שהבנתי מהטריילר. אם יש לכם עוד תיאוריות, נשמח לשמוע אותן בתגובות.

Death Stranding עתיד לצאת באופן בלעדי ל-PlayStation 4, מתישהו בתקווה… בשנת 2019.