באיחור קל של 4 שנים, גם סוני משיקה למכשיר הדגל שלה, PlayStation 4, את EA Access. השירות, שיצא בשנת 2015 וזמין כבר למכשירי Xbox One ולמחשבים האישיים, מאפשר לשחק (באופן חלקי או מלא) במגוון המשחקים שיש ל-EA להציע כמו: Anthem שידוע בבעיות החיבור שלו אך עדיין מציג עולם יפיפה, Battlefield V שנותן חווית קרב טובה, וכמובן, Star Wars Battlefront 2 שנותן תחושה של גיבור בגלקסיה רחוקה. כל זה במחיר של 4 דולרים לחודש, או 30 דולר בשנה. בנוסף אליהם, ב-EA Access תהיה לכם גישה ליותר מ-50 משחקים של EA כך שתוכלו להינות ממגוון של משחקים.

היבט נוסף של השירות נותן לשחקנים גישה למשחקים חדשים עוד לפני שיצאו לשוק, ובכך לשחק אותם לפני כולם. המהלך הזה, שנקרא "Play First Trials", ייתן לכם לשחק עד 10 שעות של משחקים חדשים.

בנוסף, במידה ותבחרו לקנות את המשחק לאחר ששיחקתם, השמירות שלכם יועברו גם למשחק עצמו. הירשמות ל-EA Access תתן לכם הנחה של 10 אחוזים למשחקים דיגיטליים, DLC ועוד מוצרים בתוך המשחק כמו למשל נקודות ב-Apex Legends וקבוצות חדשות ב-Fifa 19.

Anthem

כרגע לא ידוע אילו משחקים יהיו זמינים ב-EA Access ל-PlayStation 4. אנחנו מניחים שאלו יהיו המשחקים החדשים ביותר של EA מהשנים האחרונות, שכן ב-PlayStation 4 אין אפשרות לתאימות לאחור, המאפשרת לשחק משחקים ישנים יותר למכשירים הישנים יותר שיצאו לפלייסטיישן. דבר שכל הנראה יתאפשר ב-PlayStation 5 שיצא (כך לפחות אנחנו מקווים) כבר בשנה הבאה. בכך, ניתן להבין כי הרשימה של המשחקים החדשים תהיה מצומצמת יותר מהרשימה ל-Xbox One.

לצערם של שחקנים שיש להם Xbox One ו-PlayStation 4, כרגע לא נראה שיהיה ניתן להעביר את השירות בין המכשירים. כך שתצטרכו לקנות אותו מחדש ל-PlayStation 4.

השאלה שנשאלת עכשיו היא האם השירות יהיה זמין גם למכשירים ישראליים? לצערנו כרגע אין לנו תשובה לכך, אך נראה שעם האפשרות ליצור חשבון אמריקאי, גם בישראל, יהיה לכם יותר קל להגיע לשירות הזה.

כאמור, EA Access יצא ל-PlayStation 4 ביולי השנה, אך אין כרגע תאריך רשמי.