המשחק Scarlet Nexus סקרן אותי עוד בזמן ההכרזה שלו, וכבר חיכיתי לא מעט זמן כדי לדעת מתי אוכל כבר לשחק אותו. בטריילר החדש שיצא אתמול, סוף-סוף גיליתי את התשובה לזה, והתעניינתי במשחק אף יותר.

הטריילר מציג לנו עומק חדש על הדמות השחיקה השנייה במשחק, קאסאנה ראנדול (Kasane Randall), שהוכרזה לפני מספר חודשים. קאסאנה נחושה להציל את העולם מפני המציאות המחרידה בה חוצנים הקרויים The Others פלשו לעולם ומעוניינים במוחות המפותחים של בני האדם. למי שתוהה לעצמו "אבל היי, המוחות שלנו לא מי יודע מה", בעולם של המשחק התגלה הורמון על חושי במוח האדם שגרם לפיתוח מתקדם של היכולות המוכרות לנו אל עבר העל-טבעי.

כנראה שהגישה של קאסאנה שונה מהתפיסה של יואיטו (Yuito), הגיבור השני של Scarlet Nexus, עד כדי כך שהיא מנסה להרוג אותו בשלב מסויים. כדי להבין את הסיפור המלא נצטרך לשחק בשני הנתיבים שיהיו פתוחים לנו בזמן המשחק, הנתיב של יואיטו והנתיב של קאסאנה. נראה כי הנתיבים יצטלבו מספר פעמים במהלך המשחק ואני מחכה לראות את הסיפור מנקודות המבט השונות.

בניגוד ליואיטו שמתמחה באומנויות החרב, קאסאנה מעדיפה את השימוש בקונאים מעופפים שהי מטילה לכל עבר בעזרת היכולות שלה. בנוסף, כפי שטענתי פעם קודמת, חברי צוות של כל אחת מהדמויות הראשיות יציעו יכולות סיוע, והפעם הטריילר מראה את זה במפורש. השילוב של חברי הצוות יחד עם היכולות הפסיכו-קינטיות של הדמויות הראשיות נראה מדהים ועושה חשק ללמוד ולגלות את כל הקומבואים המטורפים שאפשר יהיה לעשות.

בנוסף לכל אלה, כחלק מהשיווק למשחק תצא סדרת אנימה שתקרא, כמובן, Scarlet Nexus. הסדרה תעקוב אחרי יואיטו, קאסאנה וחברי הצוות שלהם במלחמתם נגד "האחרים". לא ברור האם עלילת הסדרה תהווה הקדמה לעלילת המשחק, או שתהיה מקבילה אליה. ייתכן, כמובן, שיהיו אלו שתי עלילות שונות ולא קשורות בכלל כמו שהיה באנימה של Devil May Cry, אך אני בספק. הסדרה תתחיל בקיץ, 2021.

בסוף הטריילר, בצניעות ובלי הרבה "בלינג", הופיע תאריך היציאה – 25 ליוני, 2021. Scarlet Nexus יהיה זמין על PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ועל המחשב האישי.