אוהבים משחקי קופסא? לפעמים אין כמו לעזוב את המסכים, אולי להכין איזו כוס תה ולשבת עם איזה משחק קופסא טוב. בין אם זה קטאן, או טליסמן, או משחק הקופסא המורכב ביותר של משחקי הכס, לפעמים אין כמו ההרגשה הזו של קלפי משחק ולוחות קרטון. אם זכור לכם, מאוד אהבנו את Sonic Forces ואת Sonic Mania בשנה שעברה, ואנחנו מאוד מקווים שהשנה סוניק יזכה למשחקים עוד יותר טובים. בינתיים, אפשר לתמוך במשחק הקופסא Sonic the Hedgehog: Battle Racers שזמין למימון כרגע בקיקסטארטר.

את החברה Shinobi 7, שאחראית לפרוייקט, אתם אולי לא מכירים, אבל הם היו אחראים למשחקי קופסא של מותגים מובילים כמו Star Wars, Marvel, DC, שר הטבעות, My Little Pony, Tokyo Ghoul, ועוד.

המשחק מיועד ל-2 עד 5 שחקנים, ובו כל שחקן יקבל דמות קטנה של אחת הדמויות מהמשחק, וינוע לאורך לשלב. המשחק יכלול גם מצב בוס, שבו 2-4 שחקנים יתחרו מול דוקטור אגמן.

אפשרויות המימון הפתוחות כרגע הן Racer Pledge ב-50$, אשר תזכה את המזמינים בגרסא הבסיסית של המשחק; Super Pledge ב-100$, אשר תכלול מיניאטורות של רובוטים (לעומת קלפים בגרסא הבסיסית), וכן כל יעד מימון שיושג יזכה את הקונים בתוספת חינמית נוספת; ו-Hyper Pledge ב-150$, שתזכה את המזמינים בהכל, יחד עם 7 חבילות הרחבה נוספות, הכוללות שלבי בונוס לדמויות Metal Sonic ו-Infinite, טבעות פלסטיק ואבני פלסטיק, וכן 3 דמויות נוספות לבחירה – Vector the Crocodile, Big the Cat ו-E-123 Omega.

דמי המשלוח המוערכים לארץ הם כ-50-60$, כתלות בהצלחת הקמפיין, ועצם זה שהם ציינו את הארץ הקטנה שלנו מבין המדינות והחישוב של משלוחים אליהן, כבר גרם לי לאהוב אותם יותר. זה יוצא די יקר, אבל בהחלט נשמע כמו משהו מגניב לחובבי סוניק גדולים, וזה נראה ממש ממש יפה.

הקמפיין נמצא כרגע ב-32 אלף דולר מתוך יעד של 50 אלף, נכון לרגע כתיבת הכתבה, ונשארו עוד 3 שבועות למימון. האם תתמכו בפרוייקט?