בשנת 1988 הוקמה חברת משחקים קטנה שעשתה היסטוריה שאותה אתם ודאי מכירים – Rockstar Games. החברה הוקמה תחת מטריית Take-Two Interactive (שכיום גם חברת 2K נמצאת תחתיה) ועשתה חיל בתחום הפיתוח וההפצה של משחקי המחשב. בין המשחקים המוכרים של החברה תוכלו למצוא את סדרת GTA, סדרת מקס פיין (Max Payne) וכמובן את סדרת Red Dead Redemption.

photo of Leslie Benzies and Dan Houser behind a podium at DICE 2014
דן האוזר (בחולצה השחורה) מקבל פרס בטקס פרסי DICE של שנת 2014 | קרדיט לתמונה: DICE

עם מייסדי החברה נמנים שני אחים, סאם ודן האוזר (Houser), שעד היום עוד עומדים בתפקידי נשיא וסגן נשיא הקריאייטיב (בהתאמה) של החברה. אולם זה עומד להשתנות, כי דן האוזר הולך לעזוב את תפקידו בחברה בקרוב, ב-11 במרץ 2020. שימו לב שאין הכרזה רשמית בנושא, אלא המידע נמצא במסמך של הוועדה לניירות ערך ולבורסות המקושר לחברת Take-Two Interactive שנמצא על ידי משתמש הטוויטר @Nibellion.

סיבת עזיבתו של דן אפופה מסתורין, אך ידוע שהיא באה לאחר הפסקה ארוכה. לא הורחב יותר בנושא, אך במסמך נכתב בשם החברה כי: "לאחר הפסקה ממושכת אשר החלה באביב 2019 דן האוזר, סגן נשיא הקריאייטיב של Rockstar Games יעזוב את החברה. יומו האחרון של דן האוזר בחברה יהיה ה-11 במרץ 2020. אנו מלאי תודה על תרומותיו. Rockstar Games בנתה חלק מעולמות המשחק המשובחים והמוצלחים מסחרית, קהילה גלובלית של מעריצים מלאי תשוקה וצוות מוכשר המיוחד אשר יישאר ממוקד על פרויקטים נוכחיים ועתידיים."

דן האוזר היה המוביל בכתיבת שני הכותרים הגדולים האחרונים של החברה, GTA:V ו- Red Dead Redemption 2, ובחלק מכותרי החברה אף שימש כשחקן קול. עם העבר העשיר שלו בחברה שכלל מגוון תפקידים בפרויקטים השונים בהחלט אפשר לומר שידו הייתה בכל.