על פי החדשות מתחילת השבוע, זה כבר מספר חודשים שהמשחק Fear The Wolves נמצא בבפיתוח ע"י Vostok Games – צוות הפיתוח מאחורי S.T.A.L.K.E.R. בדומה למשחק S.T.A.L.K.E.R, גם Fear The Wolves יזרוק את השחקן אל הסביבה העיונת והמדכאת של העיר צ'רנוביל מוכת הקרינה. המשחק מצטרף לגל הנוכחי – ומהווה אף הוא משחק בסגנון Battle Royale. המשחק שיצא ב-2018, יציע מבט מרענן ושונה על הז'אנר זה – בו כמות רבה של שחקנים מוטלת אל תוך מפה ענקית, ועליהם להילחם אחד בשני, כיחידים או בקבוצות קטנות, עד שנשאר רק שחקן אחד עומד!

כמו במשחקים PUBG ו-Fortnite, גם כאן יוטלו 100 שחקנים אל תוך זירה אפוקליפטית. בעוד שלרבים מהשחקנים המפה הראשונה ב-PUBG די מזכירה מדינה מזרח-אירופאית (הרכבים, המבנים, ועוד), הפעם הדבר יהיה ברור לחלוטין. ההבדל בין Fear the Wolves לבין שני המשחקים האחרים יהיה ככל הנראה בכך שמלבד השחקנים האחרים שמנסים להרוג אחד את השני, כל שחקן צריך להיות מודאג מדברים נוספים. לאורך הריסות המפה – כולם מאוימים ע"י ה-Anomalies הקטלניות ומזג האוויר המשתנה. למי שלא שיחק ב-S.T.A.L.K.E.R  או למי ששכח – נזכיר שאותן אנומליות הן תוצאה של הפיצוץ הגרעיני שהתרחש, והן מסוכנות מאוד עבור השחקן. הן יכולות להיות נקודת אי-יציבות, כזו שמוחצת כל דבר שנכנס אליה, או נקודה שזורקת את השחקן אל האוויר בצורה מהירה, וכל מה שנשאר לו הוא להמתין לרגע בו יפגוש את הקרקע מחדש.

חידוש נוסף במשחק, חוץ מהאנומליות ומזג-האוויר הוא מחזור יום-לילה שידרוש מהשחקנים להתאים את האסטרטגיות שלהם. כמו כן, מלבד כלי-נשק, השחקנים יוכלו למצוא ציוד מגן שיאפשר להם להיכנס לאזורים מוכי קרינה ולמצוא פריטים שווים יותר, ואם עד עכשיו זה לא היה נשמע לכם כמו S.T.A.L.K.E.R – אז גם המוטציות שפזורות ברחבי השממה הגרעינית חזרו שוב, והשחקן ייאלץ להתמודד גם איתן.

מידע נוסף צפוי לצאת על המשחק בקרוב, והמפתחים מבטיחים שאם חשבתם ש-PUBG הוא משחק קשה, עוד לא ראיתם כלום. המשחק צפוי לצאת במהלך 2018 ל-PC ולקונסולות.